Nekomplimenty aneb co okolí nevydýchalo

alibi 29.11.19 14:26
@Jitka77 píše:
@mmaat Vidíš, a byla úchvatná - sluncem prohřáté dřevo útulné staré chalupy, kde se na půdě suší heřmánek a oknem proniká vlhce štiplavá vůně bylin ze zahrádky… Úplně jsem mu záviděla :-P

oooooooooooo :inlove:

mmaat 29.11.19 14:43

@Jitka77 to zní krásně. :inlove:

Katie88 29.11.19 16:18

@prokera :lol: Pobavila jsi mě :lol: A gratuluju, takhle se na to musí :-D

Já teda taky uvítám, když ten můj vůni pozitivně okomentuje… Sice není až takovej gurmán, jako ten Jítin, ale i tak to potěší :-) Vždycky jsem měla dojem, že chlapi mají raději takový ty svěží / drogerkový vůně, ale naštěstí jsou chlapi, co ocení starý klasiky jako Coco nebo Shalimar. Koupila jsem mu na Vánoce Boucheron Por Homme, tak doufám, že něco formálnějšího zvládne i na sobě.

prokera 29.11.19 16:33

@Katie88 Když to trochu jde, tak se dají někteří převychovat :-D , ale v mém případě to byla marnost nad marnost 8-) , takže výměna nutná :lol: ! Teď mám poklad, který chválí všechno a především klasiku, takže pro mě ideál :andel: . Akorát chypre nemusí, ale to přežiju :-D .

Katie88 29.11.19 16:52

Jasně, tak nemůže to být úplná dokonalost a souznění zase, to by byla nuda :lol:

Renusatko 30.11.19 19:10

@prokera Já slyšela, že máš muže z parfémově vzdělané země :-D , takže to bude určitě i tím. Jinak teda mám štěstí, že u nás se líbí všechno, skoro.

prokera 30.11.19 19:52

@Renusatko No konečně nemám důvod si stěžovat :lol: . Opravdu jiná mentalita :palec:
Když se u vás doma líbí skoro všechno, tak je to pak ideální manželství ;-) :-D !

Hanka H 30.11.19 20:19

@prokera Schvaluji! :lol: Parfémově (i jinak) nepřizpůsobivé jedince je třeba poslat znovu do oběhu 8-) !
A přidám, co jsem dneska nevydýchala já. Bratr mi oznámil, že jeho přítelkyně si na Vánoce přeje nějakého Hugo Bosse a jeho spolupracovnice Davidoff Cool Water - prý mám zjistit, kde se dají sehnat nejlaciněji. Obě prý tyto vůně nosí už asi 15 let, nestřídají, a nic s nimi nehne!!! Zaplakala bych :cry: .

Lucinela 30.11.19 22:08

@Hanka H
Hani, ale pokud jsou spokojeně, sluší jim, je to jejich signatire, co je na tom k pláči? Od doby, kdy žijí z parfémová paměti, jsem se naučila zároveň parfemové pokoře. Ty doby, kdy kolegyni málem zabil můj nástřik POL, mě už dnes nepobavi, měla regulérní alergii. Takže hlavně když si každý najde to své. Já taky voním trapné teď už jen osvědčeným nekonfliktními vůněmi Chanel. CM, COCO, ALLURE, CHANCE.

Hanka H 30.11.19 22:35

@Lucinela Víš, mně to přijde, že se zbytečně zakonzervují ..... Nechtějí nic jiného ani zkusit. V případě HB je to značka, kterou ostatní členky kolektivu znají a považují za dostatečně reprezentativní. CW mi houpe žaludkem (leknín!), a pokud někdo nosí léta letoucí jedinou vůni, nutně ztrácí kontrolu nad naneseným množstvím. Znám kolegyně, které takto společný prostor zamořovaly nástřikem ráno, před odchodem na oběd, před odchodem domů, a vlastně kdykoliv během dne. Prostě slzu jsem uronit musela - je tolik krásných vůní, tak proč jim alespoň nedat příležitost :think: .

MagnolieS 30.11.19 22:42

@Hanka H Uf, já bych se nějak elegantně z toho vyvlékla :think: čistě sobecky bych to nedala.
Převychovávám kolegyni, zlehounka 3. rok … no a minulej tejden mi řekla, že co se mnou dělá, tak v běžné drogerce už ji ani nenapadne nic zkoušet 8-)

Hanka H 30.11.19 23:01

@MagnolieS :hug: Pochopila jsi naprosto přesně, co jsem svým povzdechnutím chtěla říct. Obě dámy byly již několikrát pozvány ke mně domů, zatím se nedostavily. Nezakazuji, pouze chci rozšiřovat obzory ;-) .

otakara 1.12.19 07:51

:lol: :lol: :lol: to tu je dobrá rozprava! Ale pravda, pravda! Tak dlho trvalo jednej panej, ktorá pravidelne v autobuse voňala Davidoff Cool Water, kým sa vône vzdala, resp. ju minula! Viac som tú vôňu už z nej necítila ;-)

Lucinela 1.12.19 08:20

@Hanka H
Chápu, kdo stojí tvrdošíjně na místě, je celkově nějak zakonzervovaný. Může tím i načichnout. Kašli na ně, Hani. Já bych teď parfémovou osvětu přivítala. Dám do příslušného vlákna svou aktuální fotku, budu ráda, když mi něco doporučís, když si teď samá neporadím:thinking:.

prokera 1.12.19 13:13

@Hanka H :palec: 14 let stačilo 8-) !

S vůněmi to mám ještě jinak :-) . Vzhledem ke každodenním zážitkům v práci jsem upřímně šťastná, pokud někdo JAKKOLIV voní a je mi úplně jedno čím a jak hodně, protože zas tolik času s tím dotyčným nestrávím :-D . COKOLIV je lepší, než ta stáda nemytých a nepraných upocenců, kteří bohužel převažují :poblion: .

Stránka:  « Předchozí 1 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 Další »
Váš příspěvek