Nekomplimenty aneb co okolí nevydýchalo

Henri 10.11.19 19:02

@Hermesfan
A to byl nekdo uplne cizi nebo nejaka „kamaradka“? 8-O

Hermesfan 10.11.19 19:17

@Henri
cudzia žena

ica1973 10.11.19 19:24

@porjk
Presne tak. :palec: Pravda veľká.

Henri 10.11.19 19:29

@Hermesfan
To je neuveritelny. 8-O :-?

Renusatko 10.11.19 20:40

@Hermesfan Ono teda mezi náma…parfémy ve fitku taky nemám ráda. :-) Jako ještě, když je to něco, co mi voní…což bohužel většinou není. Ale rozhodně to nekomentuju, jen odejdu. Tím nemyslím dva střiky, ale fakt impregnovaný baby LVEB nebo Chloe.

Hermesfan 11.11.19 04:32

@Renusatko

ja som sa nenavoňala do fitka, to bolo v ten deň neviem kedy ;-)

Biely kvet 11.11.19 13:49
@Barbberry píše:
@ica1973 mne sa to nezda vylozene ako nekompliment. Skor krasny priklad ludskej blbosti :hug:
:palec: :palec: :palec: :-D
Renusatko 11.11.19 17:13

@Hermesfan Já jsem to nemyslela na tebe, protože se vsadím, že by mi to určitě vonělo :-) . Jen říkám, že občas bych umřela :lol: .

Brach 14.11.19 09:28

Manžel, kterému nikdy nic nevadí včera nemohl rozdýchal Crystal noir.....přiznám se, taky mi dost vadil, měla jsem ho po dlouhé době, je to největší ležák na mé poličce

Korsicanka 14.11.19 22:11

Tentokrát jsem nevydýchávala JÁ pána, který přišel v rychlíku, že má vedle mě rezervaci. Jeho vůně nebyla špatná, ale nalil jí na sebe hektolitr a já se fakt musela vyklánět do uličky a přikládat si k nosu svůj šátek s jemným extraitem Guerlaina :-) Poučení i pro mě napříště ;-)

Arome lenula 16.11.19 09:31

@Brach Crystal noir mám ráda, ale musí se s ním opatrně

Brach 16.11.19 09:44

@Arome lenula ale mně ze začátku taky voněl…, bohužel čichové buňky se mění

MagnolieS 16.11.19 15:05

Nevím kam s tím, probíhala jsem nabídku na Libre, páč bych chtěla asi už víc než jen vzorek a narazila jsem na tohle, nikdy bych nechtěla dostat odstřik v týhle hrůze 8-O je to čistě můj pocit, ale to už i nosní kapičky vypadají lépe :think:

fegitah 16.11.19 16:21

@MagnolieS hm, lékovka s černým rozprašovačem, pravděpodobně z ekokozy. Hezké to sice není, ale je to bezpečné a svůj účel to taky splní. Nákladnější Julina může být někdy dražší, než obsah. :think:

Brach 20.11.19 08:23

Mám nepěkné parfémové zážitky u nás v místním Konzumu:
Kdysi na jaře mně prodavačka pohaněla Coco ( 1 střik hodně zdálky), brala jsem to jako její neznalost a odpověděla s vtipem.
V srpnu mně ta stejná prodavačka pohaněla Angel muse ( opět 1 střik)- už jsem neodpověděla nic (inteligentní člověk by pochopil, že asi už přestřelil)
Včera jsem měla Byzantium ta stejná ženská řekla : To je vůně, Jéžiši ! ušklíbla se…ještě že v krámě nikdo jiný nebyl, ale celkem dost mě to už namíchlo
Dneska jsem šla opět nakupovat a připravena na to ji odbýt, až si to začne u mě žehlit ( všichni se známe alespoň od vidění), načež druhá prodavačka na mě volá : " Paní učitelko -(nesnáším toto oslovení v civilu, je mi daleko příjemnější, když mně někdo osloví normálně mým jménem)- jak se co nejrychleji naučit číst noty ? " Koukala jsem na ni jak zjara, jestli to vůbec může myslet vážně tohle řešit za pultem v krámě. Zeptala jsem se jen, jestli jako to má pro sebe nebo pro dcerušku. Ona že pro sebe, aby se mohla přihlásit na vysokou.......člověk neví, jestli se má smát nebo brečet

Stránka:  « Předchozí 1 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 Další »
Váš příspěvek