Nekomplimenty aneb co okolí nevydýchalo

Arome lenula 21.11.19 11:39

Dneska nekompliment na Gucci Guilty Absolute Pour Femme,jak jinak než zase od šéfové: jak jsem přišla do práce,tak neustále zavírala dveře, a pré čím jsem se to navoněla? to je strašný,prostě strašný
Já už se vážně bojím čímkoliv navonět,ráno stojím a přemýšlím čím se stříknout,páč mám pocit že jí vadí všechno :cry:

Brach 21.11.19 14:10

@Arome lenula just bych se voněla…z titulu šéfové jí toto nepřísluší...….jako já v Konzumu- nenechám se nanynkou odradit.....nebude mně diktovat...….co nemám

Katie88 21.11.19 17:07

Občas tady nestačím zírat, jak lidem můžou smrdět parfémy. Já si taky myslím, že je to tak trochu závist a zlomyslnost ženských. Ony nemají potřebu se vonět, tak když někdo přijde krásně navoněnej neodpustí si poznámky…
Kolem mě naštěstí lidem docela voním, ale nedávno u kámoše (takovýho dost neohrabanýho) na návštěvě - pořídili si novou kočičku a kočička mě moc s nadšením u dveří nevítala, což není nic divnýho :-D . Načež kamarád praví: To bude asi tím, že seš tak moc navoněná, ono jí to asi smrdí :lol: Měla jsem na sobě Mon a zas tak extrémně moc jsem nevoněla, jen to u počátečního objetí bylo asi cítit víc…

lilithc 21.11.19 19:34
@Brach píše:
@Arome lenula just bych se voněla…z titulu šéfové jí toto nepřísluší...….jako já v Konzumu- nenechám se nanynkou odradit.....nebude mně diktovat...….co nemám

V obchodě bych si nedělala násilí když tam jdu na otočku a nebo i prodávající může poodejít ale v práci je to na pováženou.Nemyslím tak ani to,že kolegové natož nadřízení můžou dát člověku jeho vůně pěkně sežrat ale ono sedět třeba 8 hodin v oparu vůně,která mi nedělá dobře a tak to mít den za dnem,tak nevím......A opravdu to nemusí být jen jedna vůně.
Já jsem pro tohle měla pochopení ještě než jsem se sama dostala do stavu kdy mi většina parfemací dělala zle.Než jsem cokoliv na čištění,praní nebo tělové péče koupila,tak jsem to musela očichat,natož pak vedle někoho navoněného sedět v práci.Trvalo to pár let než jsem se toho z nejhoršího zbavila.
Popisovala jsem tady v jiném vláknu jak mě klientka málem zabila La Vie Est Belle.Sama se voním jen tehdy když vím,že mě ten den nečeká žádné sezení s klientem.

Arome lenula 21.11.19 20:13

@lilithc však si dávám bacha, a ty který mě pohanila už do práce nepoužívám… Ale myslím si že přehání..

Katie88 21.11.19 20:43

Já si opravdu myslím, že je to přehnaný. Zrovna včera jsem toto téma probírala s kolegama v open spacu… Tvrdili, že občas cítí vůni na začátku dne, ale že to není nic nepříjemnýho a hlavně jen takovej závan. S Cašmirem jsem se konkrétně ptala kolegyně, která sedí sedí vedle, jestli jí nevadí a ona se musela nahnout těsně za mě, aby to cítila. Je fakt, že silnějšíma vůněma do práce šetřím a nepřešplíchávám se během dne, ale i tak kdykoliv se bavíme o vůních, musí se někdo nahnout těsně ke mně, aby ji cítil. Nevím, jak je to v uzavřené kanceláři, ale určitě to nebude tak horký, aby si vyloženě někdo musel stěžovat… Ale je to můj úhel pohledu, možná na mně vůně taky třeba dlouho nedrží, těžko říct.

lilithc 21.11.19 21:26

@Katie88 Přehnané se to může jevit jak komu. :-) Ty máš zrovna štěstí na kolegy.

Katie88 21.11.19 21:55

@lilithc Možný to je :-)

Renusatko 28.11.19 21:26

@Katie88 Někdy jsem ráda, že to nemusím řešit. Žádná kolegyně se mnou čas netráví v jedné místnosti a každá pacientka je tam 10 minut. Takže i kdyby to někomu vadilo, tak to nemusím řešit. Chápu, že když s někým být musíš a dlouhodobě, tak to nemusí být příjemné Sama se nevoním moc a vím, že cítit je kolikrát vůně až opravdu na blízko. Takže pokud si člověk nedá 10 střiků, tak to snad nemůže nikoho obtěžovat (mimo partnera) :lol:

Katie88 29.11.19 10:37

@Renusatko Naprosto souhlasím :-)

Arome lenula 29.11.19 11:41

Můj chlap mě třeba nikdy nepochválil vůni,vždycky jen fůj čím si se to zase nasmradila,a můžu se nastříkat čím chcu ,jak chcu....... :-P

prokera 29.11.19 11:48
@Arome lenula píše:
Můj chlap mě třeba nikdy nepochválil vůni,vždycky jen fůj čím si se to zase nasmradila,a můžu se nastříkat čím chcu ,jak chcu....... :-P

Já to měla léta taky tak :-? . Nakonec jsem vyměnila chlapa 8-) a od té doby není problém, sklízím pouze komplimenty :-D .

Jitka77 29.11.19 12:26

Můj muž má na přímý dotaz univerzální diplomatickou odpověď: voníš krásně jako vždycky… Takový malý kompliment je, když při obejmutí nasaje a pochvalně zamručí, a velký, když i bez objímání začichá a řekne něco jako „krásná vůně“ - naposledy třeba na Coco. Větší slohové výkony po něm nežádám, ale občas chytne slinu (hlavně u zkoušení vzorků, když mu dám přivonět) a pak má úžasné asociace. Někdy si nechá dát taky střik na zápěstí a pak porovnáváme (nezapomenu, jak úžasně na něm voněla Modern Muse Nuit!). Včera jsme řešili, kdo má drsnějšího velblouda (Zoologist) :-D

mmaat 29.11.19 13:06

@Jitka77 Modern Muse Nuit si vůbec na chlapovi neumím představit 8-O

Jitka77 29.11.19 14:17

@mmaat Vidíš, a byla úchvatná - sluncem prohřáté dřevo útulné staré chalupy, kde se na půdě suší heřmánek a oknem proniká vlhce štiplavá vůně bylin ze zahrádky… Úplně jsem mu záviděla :-P

Stránka:  « Předchozí 1 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 Další »
Váš příspěvek