Dotazy, nápady a připomínky pro admina

otakara 31.12.21 12:24

@Jitka77 oceňujem to už dobré usporiadavanie poličky :palec: už ma nešlaktráfá a keďže sa hovorí, že najprv mám pochváliť, tak chválim, :-) @Admin Arome.cz

frangipani_romana 31.12.21 14:38

Nepomáhá to.

MagnolieS 31.12.21 22:05
@Admin Arome.cz píše:
Dobrý večer,

chyby preverujeme, prosím dočasne aby ste sa na Arome prihlasovali cez Google Chrome ak to bude možné.

Ďakujeme a ospravedlňujeme sa. :kytka:
Karin

Google Chrome z notasu už druhý den kaput :pudl:

Admin Arome.cz 3.1.22 10:58

Dobrý deň, :mavam:

v prvom rade šťastný a hlavne zdravý Nový rok prajem každému, :kytka: :-)

na mailoch, čo ste mi zaslali s printscreenom chýb pracujeme, ostatných by som poprosil tak isto ako som už vyššie písala, prosím zadajte si do prehliadača www.idnes.cz/ip a pošlite nám screenshot na info@arome.cz a napíšte cez aké operačné systémy sa prihlasujete, či je to staré alebo nové zariadenie.

Ďakujeme a veríme, že sa čoskoro všetko napraví.

S pozdravom, :kytka:
Karin

Theaa 8.1.22 16:29

Už třetí den se nemůžu dostat z PC na arome a to a ani z Chromu ani z Firefoxu. Takový bordel tu nikdy nebýval, neuvažujete o tom, že byste změnili třeba lidi? Je to přímo neskutečný. :-(

Nelly 918 8.1.22 20:30
MagnolieS 8.1.22 21:10

@Admin Arome.cz Z Google Chrome už přes tejden nic :pudl:

No je znát i odliv, točí se tu cca 5 témat jen mezi pár lidma :-? celkově to jde do kopru :palecdolu:

Arome účinně bojuje proti závislosti národa na internetu. Pochybuju, že se sem ještě někdy vrátí čtenáři. :-( Tak dlouho to chcipalo, az dostalo ránu z milosti. :pudl:

Dalia 8.1.22 22:43

Dostanu se sem jen z mobilu. Z PC už několik dní vůbec.

Nelly 918 9.1.22 10:49

@Dalia já naopak jen z PC, z mobilu vůbec.

otakara 9.1.22 11:42

dnes ráno som prišla na to, kam ľudia poodchádzali.
Prosím, nič v zlom, milí kolegovia aromáci, len čisté konštatovanie.
Už som tu nejaký ten rok, 8-) a prišla som na to, že niektorí ľudia nezomreli, len prešli inam.
Pravdupovediac, trochu som sa cítila ako keď odhalím neveru partnera. :cert: :klaun: . Konštatujem, ale nevyčítam nikomu nič.

Nelly 918 9.1.22 12:26

@otakara Nelze se jim divit. Tady to jde opravdu čím dál víc do kopru. Stále a dokola nefunguje spousta věcí. Co se opraví, za chvíli zas přestane fungovat - jedním slovem - ZMAR… :cry:

MagnolieS 9.1.22 12:45

@otakara No co si budem, jednou nohou nás tam bylo hafo už dávno :dance: tipla bych od vzkříšení Bravíčka na Arome :think:

Lucinela 9.1.22 13:53

Dostala jsem se až z třetího prohlížeče :pudl: . A admin tady ani nepáchne, hnus, totální zmar a beznaděj :pudl: :cry: .
A upřímně, parfumánie funguje, ale žije už si svým životem a profil tam mám, ale moc tam nechodím, prostě se necítím vítaná. Holky jsou hlavně z Prahy, je to znát i v těch „diskuzích v mezích slušnosti,“ A já jsem ze zapomenutého Moravskoslezského kraje, ba co přímo z Ostravska, kde žijí podle některých Pražáků samí vypadlanci.

Jitka77 9.1.22 14:06

Mně všechno funguje normálně, z mobilu, notebooku, různé prohlížeče… a ani se mi nezdá, že by tu v posledních dnech bylo míň příspěvků než jindy, naopak jsem zahlédla lidi, kteří jinak moc nepíšou - tak třeba někomu klidnější prostředí i vyhovuje :think: líbilo by se mi, kdyby se k psaní osmělili zase jiní :sweet:

Stránka:  « Předchozí 1 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 Další »
Váš příspěvek