Dotazy, nápady a připomínky pro admina

lilithc 9.1.22 14:50

Mě už i napadlo jestli systém není „pokažený“ schválně aby klesla návštěvnost a majitel mohl web zcela zrušit.I když je mi jasné,že zrušit by jej mohl kdykoliv,nikomu se zodpovídat nemusí.Nejsem ajťák ale když můžou bezchybně fungovat jiné weby,např.zmiňovaná Parfumanie,která nemá tolik reklamy a tudíž příjmu, jako Arome,tak proč to nejde tady?

Natik70 9.1.22 14:53

Mně také všechno funguje :-) Komu nefunguje, potřeba asi něco stáhnout do telefonů.

Natik70 9.1.22 15:03

Kamarádka stáhla Microsoft Edge a teď ji to funguje

Gorilka 9.1.22 15:50

To není problém telefonu…

Nelly 918 9.1.22 18:39
holka hnědooká 10.1.22 09:10

@Admin Arome.cz Bude někdo řešit nemožnost jít na arome z mobilu nebo na to už prdíte? Já jenom abych věděla. Screeny jsem poslala.

Lucinela 10.1.22 09:52

@otakara
Naprosto s tebou souhlasím. Já se snažím přidávat recenze, aby Arome fungovalo a je mi dobře tady :nevim: .

otakara 10.1.22 13:19
@Lucinela píše:
@otakara
Naprosto s tebou souhlasím. Já se snažím přidávat recenze, aby Arome fungovalo a je mi dobře tady :nevim: .

milá, :-) veď aj mne, neviem si deň predstaviť bez Arome. Preto som včera ráno cítila to, čo som napísala - akoby ma s kýblom vody oblial - ale som to predýchala, verím, že to pôjde ďalej

Nelly 918 10.1.22 14:18

@otakara také to tu i přes neustálé problémy s funkčností mám ráda. Mrzelo by mě, kdyby Arome skončilo. Jen mi hlava nebere, proč se tu o to nikdo nestará. V dnešní době je takto nefunkční web už opravdu skoro zázrak. I mnohé amatérské stránky fungují lépe, než Arome. Proto se nedivím, že lidé odcházejí.

Dalia 10.1.22 14:37

@Nelly 918 Já zde jsem už skoro třináct let, takže pamatuji, jaké to zde bylo skvělé. Ale to už je dlouho hudba minulosti. A díky tomu, že pamatuji staré dobré Arome, mě to tady nyní už tak nedrží.

Nelly 918 10.1.22 15:57

@Dalia Ano, já to úplně chápu. Je to ubíjející - jak se tu stále dokola plácají stejné chyby. Navíc mi vadí a uráží mě, že Admin/admini téměř neragují na stížnosti. To jinde neznám. Jakmile se kdekoli jinde nahlásí nějaká chyba, je do pár minut odpověď a mnohdy i hned opraveno. Tady - nic :palecdolu: :palecdolu: :palecdolu:
Tady jen přibývají stupidní články úplně o ničem, reklamy na vůně nevalné úrovně atd. Je to opravdu smutné :-?

MagnolieS 10.1.22 19:11

Remcáme tady vždy jen my, jsme jim u zadele totálně :pudl: ani nezabučej, nebo se sem nemůžou dostat :lol: popř. mlčení je souhlas :pankac:

Gorilka 11.1.22 07:48

Je zajímavé, že tímto problémem trpí jen MP a Arome ze stáje Mafry. Ostatní weby takové potíže nemají.

Lucinela 11.1.22 10:09

@otakara
Taky si neumím představit život bez Arome. Je to pro mě druhá - voňavá rodina. Moc ráda píšu pro vás recenze :rose:

vlastina9 11.1.22 10:50

Já už si taky neumím představit život bez Arome.Moc ráda bych třeba psala recenze jenže to bohužel neumím :cry: Prostě já jen dokážu říct zda se mi vůně líbí či ne :think:

Stránka:  « Předchozí 1 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 Další »
Váš příspěvek