Dotazy, nápady a připomínky pro admina

Beckey 11.1.22 22:58

Ahoj, tak já jsem se na stránky Arome z PC v prohlížečích Opera a Chrome vůbec nedostala. V Edge a v mobilu je to o.k. Jsem moc ráda, že se nestalo něco horšího, jsem tu totiž r á d a. Mějte všichni lepší a zdravější nový rok :wine:

holka hnědooká 13.1.22 08:50

@Admin Arome.cz Pracuje tady někdo?

Admin Arome.cz 13.1.22 13:13

Milé uživateľky, :mavam:

verte, že by sme boli osobne veľmi radi ak by sa nevyskytovali žiadne chyby na Arome. A môžem Vám garantovať, že na tom pracuje dosť ľudí. Mrzí nás to, ale nič iné ako vás poprosiť o trpezlivosť nemôžem v tomto prípade spraviť.

Všetky vaše screeny sme zhromaždili a pracuje sa na oprave. Chyba, ktorá však aktuálne vznikla nezávisí na správe Arome. Urgujeme správcov sietí aby zaistili nápravu.

Ďakujem za pochopenie. :rose:
Karin

Nelly 918 13.1.22 15:50

@Admin Arome.cz Nezlobte se, ale tohle opakujete stále a stále dokola. Ale nic se nemění. Byla by slušnost aspoň odpovídat dřív, než po 14ti dnech…

Královna trnů 16.1.22 10:11

@Beckey Taky se sem z Microsoft Edge dostanu, ale upřímně to znamená, že se přihlásím možná tak jednou do týdne maximálně - jako prohlížeč ho totiž nepoužívám a používat nehodlám.

otakara 16.1.22 10:46

@Královna trnů Musím sem dať malú pripomienku čo sa týka prehliadačov.
Moc sa tomu nerozumiem, ale ja používam Google Chrome a ak chcem pozrieť v Skylinku nejaký program, musím to urobiť len a len prostredníctvom Microsoft Edge.
A je pravda, ako hovoríš ty, tento prehliadač nechcem používať vo veľkom, mne nevyhovuje hlavne vzhľad M. Edge a za mňa aj neprívetivé prostredie na čítanie, prezeranie, mám až určitú averziu k nemu. To je moja skromná pripomienka. Len mi nie je jasné použitie jednotlivých prehliadačov, kedy áno, kedy nie. Tomuto nerozumiem. :klaun: Ale doštudujem si to, dá sa to dohľadať. 8-)

blebleska 17.1.22 21:43

Hura, už mi to funguje i v mobilu.

MagnolieS 17.1.22 22:24

Mně na Chrome ani doma, ani v práci stále nefunguje.

Admin Arome.cz 18.1.22 10:56

Dobrý deň,

poprosím Vás o vyskúšanie, a overenie či sa situácia zlepšila. Viete sa dostať prosím na Arome.cz z prehliadačov, ktoré vám nefungovali?

Ďakujem,
Karin

juicypear 18.1.22 11:25

@Admin Arome.cz

Dobrý den,
mně to předtím nešlo vůbec v Mozille na notebooku, pouze v Chrome a dnes už to normálně funguje. :palec:

Admin Arome.cz 18.1.22 11:48

@juicypear super, ďakujem za info. :kytka:

@Admin Arome.cz píše:
Dobrý deň,

poprosím Vás o vyskúšanie, a overenie či sa situácia zlepšila. Viete sa dostať prosím na Arome.cz z prehliadačov, ktoré vám nefungovali?

Ďakujem,
Karin

Ano, ze všech prohlížečů, z mobilu i iPadu. díky!

Admin Arome.cz 18.1.22 11:58

@frangipani_romana paráda! Díky. :kytka:

MagnolieS 18.1.22 12:08

@Admin Arome.cz Z práce ano, doma zjistím v noci.

Admin Arome.cz 18.1.22 12:48

@MagnolieS ďakujem.

Stránka:  « Předchozí 1 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 Další »
Váš příspěvek