Recenze roku (atlas pudlů)

mmaat 10.3.22 08:38
@Nelly 918 píše:
@Hanka H To by táhnul takovým bleskem z baráku, že by si nestačil ani zabalit :lol:

Ještě by si zabalil tvoji kosmetiku, co? :-D

Nelly 918 10.3.22 09:25

@mmaat tak tak :lol:

Nelly 918 10.3.22 09:32

I když je líčení a líčení. Jeden chlapec, který k nám mnoho let chodí na koně, měl kolem svých 17ti let „divoké rockerské období“. Nutně potřeboval mít černé nehty a černé linky na spodním víčku. Protože to neuměl, tak jsem mu nehty lakovala a oči líčila já. A musím uznat, že mu to slušelo - v té černé kůži, samé řetězy a dlouhé vlasy - k tomu to lehké nalíčení očí fakt sedlo.

janali 10.3.22 09:49
@Nelly 918 píše:
I když je líčení a líčení. Jeden chlapec, který k nám mnoho let chodí na koně, měl kolem svých 17ti let „divoké rockerské období“. Nutně potřeboval mít černé nehty a černé linky na spodním víčku. Protože to neuměl, tak jsem mu nehty lakovala a oči líčila já. A musím uznat, že mu to slušelo - v té černé kůži, samé řetězy a dlouhé vlasy - k tomu to lehké nalíčení očí fakt sedlo.

Linka pod oči je stále ok, ale dokknake vytienovane oči už nedávam, tak s as nelicim ani ja keď s as mi nechce :pankac:

mmaat 10.3.22 10:13
@Nelly 918 píše:
I když je líčení a líčení. Jeden chlapec, který k nám mnoho let chodí na koně, měl kolem svých 17ti let „divoké rockerské období“. Nutně potřeboval mít černé nehty a černé linky na spodním víčku. Protože to neuměl, tak jsem mu nehty lakovala a oči líčila já. A musím uznat, že mu to slušelo - v té černé kůži, samé řetězy a dlouhé vlasy - k tomu to lehké nalíčení očí fakt sedlo.

Ale tak když mi bylo kolem dvaceti, taky mi nevadilo líčení a la Robert Smith. :-)

Nelly 918 10.3.22 10:29
Nelly 918 10.3.22 10:32

@janali přesně tak, ty stíny a rtěnka to už je masakr. Za mě chlap prostě musí být chlap a ne zmalovaná princezna.

JosefKamil 10.3.22 14:20

Já to mám dnes nějak takhle (bez líčení). :-D

@mmaat Ale to mi přišlo, že to v týhle době (schválně nepíšu kdy :D) bylo takový celkem běžný, Adam Ant nosil vyložené príma makeup, David Bowie Ziggy Stardust, Boy George, Prince, Alice Cooper (toho když zastavili v autě policajti, tak asi trnuli hrůzou, jestli je nesežere :D)…
Mně se to hrozně líbilo, dost kluků to napodobovalo, i ty vlasy, a balo to fakt facy…dneska jsou z nich teda manažeři v bankách v kravatě, no co už…:D
A ti mladí kluci dnes, ani ty pop-stars, už se takhle vůbec namaškaří a mně je to líto.

JosefKamil 10.3.22 21:53

@frangipani_romana
Jj, a co teprv Kiss nebo Ozzy.

@JosefKamil Ty já už jsem nezažila v plné formě, ale byli taky boží!
Když si vzpomínám na kluky co chodili s čírem na Cure a monoklama okolo očí, mrzí mne, že dneska všichni vypadají tak normálně, upraveně, ti mladí jsou tak nudní… :D

Nelly 918 10.3.22 22:07

@frangipani_romana a to máš recht, dneska hoši chodí v bílé a růžové a nikde žádnej rebel v kůži a s hárem :cry:

@Nelly 918 Sichrajcka v uchu a vlkovka v koutku.

Nelly 918 11.3.22 13:51

To tady už bylo? Nebo se to na nás chystá?

Stránka:  « Předchozí 1 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Další »
Váš příspěvek