Recenze roku (atlas pudlů)

Henri 30.3.22 08:30

@frangipani_romana
Vlk byl vždycky borec a můj favorit. Mnohem lepší, než ten malej provokatér zajíc. Vlk měl styl. Souhlas s dnešními mladými - všichni stejní, žádné odlišnosti, rozdělení oblíkání podle stylu hudby, kterou poslouchají, za nás to bylo zajímavější sledovat. A ti kluci - uf, děs.

Henri 30.3.22 08:34

@lilithc
A co měl chudák dělat, když ještě neexistovaly smajlíky a emotikony ne? :lol:

Nelly 918 30.3.22 09:48

@Henri naprostý souhlas :palec:

To mi řekněte, že v Sephoře si platí kopíka, který neumí základní skloňování :(
https://www.sephora.cz/…3722001.html#…

LANVIN Marry Me!
Všem vám přeji hezký den. Dnes mám pro vás recenzi obzvlášť nádherného parfému, který je nádherný už svým samotným názvem. Je to parfém jménem Marry Me! Vlastně poprvé jsem vyzkoušela parfém značky Lanvin. A musím přiznat, že právě tento parfém mě vždycky moc lákal. Jak svým flakonem, taky svým krásným a kouzelným názvem. Tato slova chce od své životní lásky slyšet určitě každá žena. No a právě lásku vám slibuje tato vůně. Slibuje také přitažlivost a pořádnou porci romantiky, kterou v sobě ukrývá. Tato vůně byla uvedena na trh v roce 2010. Kompozice je ztělesněním lásky, přitažlivosti a romantiky. Tuto vůně navrhl francouzský parfémář Antoine Maisondieu. Líbí se mi nápad, že by i tento krásný parfém mohl být cestou nebo způsobem, jak požádat svojí polovičku o ruku. A proto si myslím že by se o tom to parfému mělo více vědět. Divím se, že jsem takovou žádost o ruku u někoho ještě nezaznamenala. Myslím, že by to bylo hezký doplněk k nějaké žádosti o ruku. Já už za sebou tento den mám, těším se ze svého Prstýnku od své osudové lásky a tak jsem si tento parfém pořídila čistě ze zvědavosti. Jelikož mě opravdu zajímalo, jak může právě takový parfém vonět. A pokud to zajímá i vás, přečtěte si následující složení tohoto parfému níže.

HLAVA broskev, frézie, hořký pomeranč
SRDCE magnólie, růže, jasmín
ZÁKLAD ambra, cedr, pižmo

Zaujal mne také příběh této značky parfému. Jeanne Lanvin byla první tvůrkyní svých vlastních vůní. Živila se prodejem kloboučků, které sama vyráběla, hodně šetřila a za nějaký čas si otevřela několika pokojový salon v Paříži. Tam mimochodem Lanvin sídlí dodnes. Tak jako většina parfemovaný ch značek. I zde se jednalo předně o návrhářku, která později vytvořila vlastní vůni. Na flakonu je logo, které vyobrazuje Jeanne Lanvin s její dcerou, jak se k ní sklání v krásných šatech. Krásné šaty také šila na svoji dceru, která rozhodně nijak neukončila jí kariéru, ba naopak. Krásné šatičky šila i pro ni. Její první parfém Mon Péché nezaznamenal veliký úspěch, ale později se dostala i na americký trh s jiným parfémem, konrkétně šlo o vůni Arpege. Určitě všichni budete znát velice známý parfém této značky ve fialovém flakonu se zlatým logem a se zlatými kroužky kolem stříbrného uzávěru, v krásné průhledné krabičce. Tedy vůni s názvem Eclat D'Arpege.

A málem bych zapomněla zmínit o jaký druh vůně se jedná, nikoho nepřekvapí, že se jedná o květinovou vůni. Ta se pro takový den jednoznačně hodí. Nemyslíte? A to už bude pro dnešní den vše, doufám, že se vám dnešní post líbil a že vás tento nádherný parfém zaujal. Mějte krásný den! Vaše E.

Zejména mne zaujala pasáž:

…konrkétně šlo o vůni Arpege, …, tedy vůni s názvem Eclat D'Arpege.

Henri 12.6.22 09:52

@frangipani_romana
Boží. :lol: :lol: :lol: Co věta, to klenot.

Theaa 12.6.22 12:08

Zaujal mě ten fialový flakón u Eclat D'Arpege. 8-O

Překvapení!

HLAVA broskev, frézie, hořký pomeranč
SRDCE magnólie, růže, jasmín
ZÁKLAD ambra, cedr, pižmo

A málem bych zapomněla zmínit o jaký druh vůně se jedná, nikoho nepřekvapí, že se jedná o květinovou vůni.

Poradna.

JosefKamil 22.6.22 09:35

Kdysi a kdesi jsem tady četl, že vítězí Samsara. Nebo se pletu?

lilithc 22.6.22 13:32

@JosefKamil V televzi byl před lety rozhovor se Sylvou Lauerovou,ve kterém četla úryvek ze své knihy Hračka se SM tématikou a v něm byla zmíněna Samsara jako rozněcovatelka vášně. :-) Ve mně neroznítila vůbec nic.Ale třeba rozněcuje jen v domínách a subících. :klaun:

mmaat 23.6.22 10:29

@lilithc Ve mně taky bohužel nic, něco mi v ní nesedí. Ale znám jednu krásnou duši, která ji má jako signature už spoustu let a moc jí sluší. Není ani domina, ani subík. :lol:
@JosefKamil Ano, bylo to v nějakém vláknu o erotických vůních.

Hermesfan 23.6.22 10:32

@mmaat

dievčatá, skúšali ste vintage čistý parfum? Tak to je nirvána.

mmaat 23.6.22 10:36

@Hermesfan č. p. mám, ale ne vintage.

Stránka:  « Předchozí 1 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Další »
Váš příspěvek