Recenze roku (atlas pudlů)

hatifnat 29.12.21 14:08

@frangipani_romana
Aaaaaaaa ta část o sebelasce, TESAT DO MRAMORU :lol: :pudl: :pudl: :pudl:

Nelly 918 29.12.21 18:58

GUCCI BLOOM ACQUA DI FIORI
Krásný den všem! Dnes mám pro vás recenzi parfému Gucci Bloom, novější Acqua Di Fiori. Určitě ale budete znát původní Gucci Bloom. Tato je doplněná o zelené květinky, motýly, okvětní lístky. Má nádherný flakón. Měla jsem i tělové mléko Gucci Bloom a mělo stejně krásné balení. Nejvíc se mi líbí, že působí hodně plasticky (né plastově), ale samozřejmě je to sklo. Má krásné ostré hrany a miluji ten pudrový odstín růžové. Na tento parfém mě upozornila vlastně kamarádka, měla jsem ho v hledáčku, no nakonec jsem objednala na Elnino.

Můj osobní dojem z vůně. Je to čistá vůně, pokud znáte například vůně Clean, je to lehce srovnatelné. Ale závěrem se rozvoní. A na každém se rozvoní úplně jinak, nesrovnatelně jinak. Je to ten parfém, který bych dávala spíše na oblečení, né na kůži, kvůli intenzitě vůně. Je dosti silná a výdrž super. Stejně jako u původní Gucci Bloom.

Pokud jde o složení, to si samožřejmě také rozepíšeme. U některých parfémů mě složení vyloženě zajímá, parfém je pak jakoby krásně čitelný a to mě baví. Co byste měli určitě vědět je, že takzvaným a vlastně i faktickým autorem tohoto parfému je italský návrhář módního domu Gucci, originální a nemálo známý Alessandro Michele. Hlava se skládá z černého rybízu, listu galbana. V srdci tuberóza, jasmín a zimolez. No a v základu pižmo a moje nejoblíbenější santalové dřevo, určitě už jsem se na blogu rozepisovala o santalovém dřevě, miluji i vonné svíčky s touto vůní. I u pánských parfémů vždy sehraje důležitou roli.

A jedno malé upozornění, Acqua Di Fiori není parfém, ale toaletka!

PIN IT

Přeji vám krásný a provoněný den! Vaše E.

austen81 20.1.22 08:58

Krása, pobavilo. Vypíchla bych …co byste měli určitě vědět je, že takzvaným a vlastně i faktickým autorem tohoto parfému je… Tomu říkám umění hrát si se slovy :klaun:

JosefKamil 20.1.22 09:34

Netvrdím, že jsem kdovíjaký recenzent či romanopisec, ale tohle je strašný. V postatě opsané složení a tři odstavce o ničem. Ale velmi objevné myšlenky tam jsou, ne že ne. Třeba: „Ale závěrem se rozvoní.“ :lol:

hatifnat 20.1.22 12:22

… ale samozřejmě je to sklo. Né?
:pudl:

@austen81 To je trochu víc, než absolutní rým. :-D

austen81 20.1.22 18:53

Koukám, že na Profi-parfémy si koupili náhodný generátor slov

☆ Niché parfémy THoO a Nishane ☆ Luxus, který musíte zažít!

Jsou originální, do posledního detailu propracované a naprosto boží!

„Niche“ jsou pravými klenoty mezi parfémy. Vyznačují se vyšší jakostí ingrediencí a složením s velmi vzácnými přísadami. Jejich kompozice propůjčuje opravdovou výjimečnost, za kterou stojí i letitá práce parfuméra.
Osobní příběh plný kreativity a umění pak ještě přidává na exkluzivitě parfému. Receptury pro labužníky
a vyznavače odvážných kombinací probouzejí i ty nejzatvrzelejší emoce.
Jejich poslání je však jiné: jde o poznání něčeho nového a nevšedního, co dokáže obohatit životní chvíle o nové zážitky.

Propadněte jejich magickému kouzlu. Stačí jedno stříknutí a nikdy se už nebudete chtít vonět ničím jiným.

The House of Oud
Niche vůně THoO jsou vytvořeny pro opravdové milovníky parfémů, vůně spojují tradici a know-how destilace esenciálních olejů s vytříbeným vkusem parfémových mistrů. Vůně jsou jedinečně komponovány s důrazem na speciální proces infuze a macerace. Všechny flakony jsou ručně malované mistrem v Itálii: každá je odlišná a nenapodobitelná s jejich ornamentálním inkoustem a barvou.

NISHANE parfémy z Istambulu
Vůně mají schopnost znovu zažehnout cenné vzpomínky.
NISHANE hrdě představuje své kolekce světu a těší se z nekonečného uznání milovníků parfémů po celém světě, kteří z této značky udělali jednu z nejslavnějších, nejrozšířenějších a nejprodávanějších značek niche parfémů vůbec. Každá vůně NISHANE je navržena jako pocta různým emocím a náladám, aby uchovala nezapomenutelné okamžiky.
NISHANE B-612 extrakt parfému
Asteroid Malého prince se svými vůněmi přibližuje světu, aby nositele tohoto parfému učinil nápaditým, otevřeným, vnímavým k tajemství a kráse světa s jeho svůdnou strukturou, která Vás vrátí do dětství.
NISHANE zve všechny milovníky parfémů, aby znovu nalezli prostřednictvím této jedinečné vůně svůj zapomenutý instinkt vnitřního dítěte.
Fougere aromatická vůně Vás svojí kompozicí vrátí do dětství. Je inspirovaná dobrodružstvím Malého prince.

lilithc 23.1.22 21:39

@frangipani_romana Koukám, že na Profi-parfémy si koupili náhodný generátor slov

Text je jak z pera Elišky. :-)

Tak na rande už jsme byli, vyvinulo se to dobře..... https://www.arome.cz/…-se-vyhnout/

Inspirován elegancí francouzského šermu, jehož úspěch spočívá v jemně vyladěném tanci mezi tělem a myslí , EN GARDE ! je dřevitá, kořeněná vůně, která tuto dualitu přírody vystihuje.

Je b'labolim........... :pudl:

Cože co?
„Smyslný, pronikavý akord vůně EN GARDE ! se otevírá spojením černého a růžového pepře a svěžího bergamotustejně jako první úder lehkého šermířského fleretu.

„V zaschnutí se odhalují minerální pryskyřičné tóny, naznačující chladné ostří, které splývají s hřejivostí cedrového dřeva a bohatostí intenzivních fazolí Tonka.“

Stránka:  « Předchozí 1 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Další »
Váš příspěvek