Vaření - recepty

Hanka H 20.2.18 11:17

@otakara To jsem ráda, že jste rádi :-D - a barvu malinového džemu potvrzuji. S polévkou je docela dost práce, tak jí vařím vždy velké množství a několik porcí dávám zamrazit - snáší to naprosto bez úhony.

MagnolieS 20.2.18 15:51

@Hanka H jsi mi nadělala chutě s tou řepou, ale teplou nepozřu, ani by se mi s tím teda nechtělo patlat :andel: tak jsem si dala na vidličku nakládanou :-D

otakara 20.2.18 16:00

@Hanka H @MagnolieS sladkokyslú, resp. zaliatu napr. jablčným octom, balzamikom, takú ja zbožňujem, niekedy mám také obdobie, že ju jem ku všetkému, u nás sa polievka síce ešte tiež nezjedla, ale s kyslou smotanou je báječná.

Hanka H 20.2.18 16:00

@MagnolieS Tak nakládanou řepu já zase nemůžu ani vidět - ba dokonce mi dělá problém pozorovat někoho při její konzumaci :lol: . Důsledek sadismu učitelek na základce - co jsme v jídelně dostali na tác, to jsme museli do poslední mrtě sníst! :pudl:

Příspěvek upraven 20.02.18 v 16:02

Hanka H 20.2.18 16:01

@MagnolieS @otakara Teď jsem si vytáhla porci řepné polévky z mrazáku k pozdnímu obědu .

mmaat 20.2.18 18:31

Řepu mám moc ráda, vařenou či pečenou a následně upravenou třeba na salát (citronová šťáva, česnek, lískové či vlašské ořechy, možno i slunečnicová semínka, zelená petržel). Nebo naložená do medu a balzamica, s kozím sýrem. Polévka je taky výborná a mám ráda i tu nakládanou řepu. :-)

Hanka H 20.2.18 18:48

@mmaat Ty jsi, Magdo, prostě úplný řepák :lol: :hug: !

mmaat 20.2.18 19:10

@Hanka H skoro, brání mi v tom jen zbytek rodiny, který pro řepu nemá pochopení :-D

Frankie 20.2.18 20:24

@Hanka H
@mmaat
Rád bych se mezi Vás-s řepou zaregistroval, ale berete i takové experty, co ji nemají rádi syrovou? :think:

Rosa N. 20.2.18 21:49

já dnes řepu koupila a snad z ní poprvé něco i uvařím, zřejmě tu @žabkaH's „malinovou“ polévku, žabkaH je pro mě (a koukám zdaleka nejen pro mě) stálou inspirací. :rose: Takže taky zažádám o registraci mezi Ř E P Á K Y

Hanka H 4.3.18 14:45

Krémová bramborová polévka
Suroviny:

4 brambory
cibule, mrkev,
petržel, celer, pórek – vždy kousek
houby (čerstvé nebo sušené)
tuk
sůl
citron
zeleninový vývar
Varianta A česnek, majoránka, kmín, libeček
Varianta B tymián, bobkový list, zakys. smetana nebo šlehačka
Postup:
Na tuku zesklovatíme cibuli a přidáme pokrájenou zeleninu – osmažíme, přidáme brambory, zalijeme vývarem a přidáme houby. Povaříme do změknutí, Vyjmeme část hub a zbytek rozmixujeme. Případně naředíme a vrátíme houby. Krátce povaříme se zvolenými surovinami. Můžeme dochutit citronem.

otakara 4.3.18 16:59

Rajčinová polievka alebo kto chce - Paradajková
Potrebujeme:
3/4 l rajčinový pretlak
100 g sekaná cibuľa
2 strúčky cesnak
sekaný stonkový zeler
trochu červenej práškovej papriky
1/2 ČL koriander
1/2 ČL rôznofarebné korenie-korenie štyroch farieb
kúsok škorica
trochu muškátový orech

1ČL cukor
1PL olivový olej
1Pl maslo
soľ

Olej, maslo cibuľu, cesnak, cukor - asi 5 min. karamelizovať. Pridáme ostatné suroviny, zalejeme vodou, vývarom-nedám tu množstvo, primerane, odskúšajte, dá sa vždy doliať. Varíme, zmixujeme. Podávame s osmaženou bagetou. Nemôžem sa ubrániť dojmu, že som už kdesi tento recept dávala. Namiesto stonkového zeleru dávam i buľvový zeler a kto sa pýta, že koľko, tak asi jeden a pol stonky, resp. zhruba centimetrový plátok buľvového. V rozpise je 3/4 l rajčinový pretlak, to je podľa originálu odpis, dávam jeden menší rajčinový pretlak, resp. skúste množstvo podľa seba, ale podľa skúsenosti, nepreháňam to s množstvom. Zdroj tohto receptu neviem, teda uvádzať nebudem, je to dávno, čo som ho odkiaľsi narýchlo odpísala na zdrap papiera. Tiež uvádzam v surovinách, že - trochu, nemám rada slovo štipka. :-) :mavam:

Mirika 6.3.18 12:51

Nemáte prosím nějaký dobrý tip co udělat s arašídovým máslem? Dostala jsem horu domácího a nevím co s tím :) Sladké, slané,.. cokoliv. Díky

Frankie 31.3.18 16:44

Zeleninovo-čočková vegetariánská sekaná
(zdroj: www.prozeny.cz)

Na 6 porcí potřebujete: 1 hrnek čočky (hnědé či zelené), hrnek drcených ovesných vloček, 1 hrnek ořechů a semínek (já dala slunečnici, tykev a vlašáky), 4 lžíce lněných semínek, 3 cibule, 2 lžíce olivového oleje, 1 mrkev, ¼ bulvy celeru, 1 petržel, 4 stroužky česneku, lžičku rozmarýnu (dobrá je i majoránka, bazalka či oregano), lžíci sladké papriky, malý rajský protlak (70 g), 2 lžíce plnotučné hořčice, sůl, pepř

Na glazuru: 3 lžíce kečup, 2 lžíce hnědého cukru, 2 lžíce balzámového octa, ½ lžičky chilli, sůl

Postup: Čočku uvařte v dostatečném množství vody doměkka, ke konci vaření ji osolte, a kdyby se všechna voda nevyvařila, nevylévejte ji. Vmíchejte k ní vločky a nechte trochu prochladnout. Lněná semínka zalejte vodou a nechte nabobtnat, díky nim bude sekaná držet pěkně pohromadě (a také jsou velmi zdravá).

Mezitím si nasucho na pánvi opražte oříšky a semínka, dejte stranou a na stejné pánvi opečte s olejem najemno nakrájené cibule. Přidejte nahrubo nastrouhanou mrkev, celer a petržel a opékejte do změknutí. K zelenině vmíchejte nasekaný česnek, rozmarýn a papriku a nechte chvilku rozvonět.

Přidejte všechny zbylé ingredience: protlak, hořčici, čočku s vločkami, lněná semínka i s vodou a ořechy. Osolte, opepřete a natlačte do formy na srnčí hřbet, kterou jste vyložili pečicím papírem. Potřete glazurou z kečupu, cukru, balzamika, chilli a špetky soli a pečte při 180 stupních asi 50 minut. Nechte chvilku vychladnout a krájejte na plátky, stejně dobře chutná i studená (hlavně pak v noci ve stoje u linky :-)) ).

Rosa N. 31.3.18 21:45

@Frankie jé, to musi být ale dobrota! :inlove: :wine: :rose:

Stránka:  « Předchozí 1 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 Další »
Váš příspěvek