www.elnino.cz

Misha17 18.11.16 16:34

Nase slovenske ma este staru grafiku, ale len co som pozrela na to vase zmenene, tak uz teraz viem, ze akonahle prejde na tu chujovsku grafiku aj u nas, tak som tam donakupovala :zed: v tom vasom nic neviem najst, vkuse len rolujem a klikam, rolujem a klikam… no kto ma na toto cas :nevim:

Phalaen 18.11.16 16:39

Obvykle nemám ve zvyku se připojovat k něčemu, co už bylo 100× napsáno, ale tohle je fakt děs. Tak dlouho jsem se vztekala s vybíráním na „novém“ elninu, až jsem s tím sekla, resp.se mi vysypal košík a šla jsem nakoupit jinam.
Pokud nebudu muset, na elnino rozhodně nepolezu, můj čas je drahý a mám jen jedny nervy. :cert:

viky 18.11.16 16:41

@Misha17 Vy máte ještě starou grafiku?!
Asi budu vyhledávat u vás a poté objednávat u nás. (Pokud bude zboží skladem.)
To je řešení! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

paty 18.11.16 17:01

@chavah @viky dřív jsem tam byla skoro pořád, rychle to prolítla a hodně věcí teda ukořistila, ale teď…aspoň ušetřím…i když… naposled jsem dala do košíku čtyři pleťové vody Clinique za 146Kč 8o a než jsem došla ke košíku,jednu mi někdo vyfoukl :lol:

paty 18.11.16 17:02
@viky píše:
@Misha17 Vy máte ještě starou grafiku?!
Asi budu vyhledávat u vás a poté objednávat u nás. (Pokud bude zboží skladem.)
To je řešení! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

To už jsem taky zkoušela :lol:

chavah 18.11.16 17:06
@paty píše:
To už jsem taky zkoušela :lol:
úplně mě bolí srdce, když vidím na krásné a hlavně přehledné původní stránky :,(
prokera 18.11.16 17:08

@paty @JCH760310 @viky Bohužel to samé platí i pro mě :roll: … a to tam chodím každý den několikrát, abych si „jako zvykla“, ale opravdu ne! Nelíbí se mi to, nevyhovuje mi to - je mi líto.

paty 18.11.16 17:13

@chavah @prokera bohužel, nic s tím nenaděláme :nevim:
taky mě tam štve to neustálé přihlašování, na starém elninu jsem byla přihlášená skoro pořád…

paty 18.11.16 17:16

Už se rozhlížím na parfumcity, to je vlastně taky elnino a stránky jsou podobné, akorát budu nakupovat bez slevy…

prokera 18.11.16 17:23

@paty No já už taky včera objednala u konkurence :oops: … Mě ten nový systém opravdu odpuzuje :( .

cernakrajka 18.11.16 19:10

Včera jsem objednala. Zvykám si. Ale skřípám u toho zubama. Ale přece jen, jednu výhodu jsem našla… Když si nechám vyjet jednu značku, můžu si nechat vyjet jen testery. Což nebylo… :potlesk: ženy, neubijte mě prosím za jeden jediný pozitivní názor............ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

EvulinkaH 18.11.16 19:31

Za mě je to taky hrůza hrůzoucí. Dala jsem si vyhledat konkrétní vůni a objevilo se mi 601 položek!!! Z nichž většina kromě uvedené vůně nemělo v názvu nic z vyhledávaných slov. Na to nemám nervy :cert: :cert: :cert:

cernakrajka 18.11.16 19:34

@EvulinkaH vyhledávání jsem vzdala, hledám podle značky. A pak jedu… Na nic víc nemám nervy…

pesalan 18.11.16 19:43

Včera jsem prohlížela ten jejich slavný výprodej. Řekla jsem si, že zkusím mrknout na vše v nabídce. Od nejnižší po nejvyšší cenu. Když jsem byla tak v půlce, načítání stránek (načíst další) se zaseklo a když jsem dala o krok zpět, tak mě to vrátilo na první, původní stránku, která ovšem nebyla seřazená dle cen, prostě na začátek vyhledávání. Vzdala jsem to…

hafik 21.11.16 17:45

@Phalaen @cernakrajka @EvulinkaH @paty Já to zkouším denně a na to nové Elnino si pořád nemohu zvyknout. Je hnusné, nezajímavé, nepovedlo se ji to :cert: :cert: :cert:

Stránka:  « Předchozí 1 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 225 Další »
Váš příspěvek