www.elnino.cz

prokera 21.11.16 17:50

@hafik Také jsem zkoušela denně ve snaze si zvyknout, ale už mě to přestalo bavit - bohužel :oops: … Prostě u nich budu nakupovat už jen když nebude zbytí :think: .

paty 21.11.16 17:56

@hafik mně se to taky nelíbí, jen kouknu, co je v novinkách a jdu pryč, pro mě je to nepřehledné a to načítání… :roll: když už dělali takové změny, mohli přidat možnost vyzvednutí na zásilkovně, to by u mě měli jedno plus, no bohužel…

cernakrajka 21.11.16 18:12
@paty píše:
@hafik mně se to taky nelíbí, jen kouknu, co je v novinkách a jdu pryč, pro mě je to nepřehledné a to načítání… :roll: když už dělali takové změny, mohli přidat možnost vyzvednutí na zásilkovně, to by u mě měli jedno plus, no bohužel…

Jo přesně, to by bylo prima.. i když, včera jsem koukala na vune-parfemu.cz a ti mají vyzvednutí na zásilkovně za 59,–… což je brutus.. za 88,– od el-nino.cz a domů a nebo si pro to jet za 59,–… to už není takovej rozdíl. Já jsem objednala nad 1500,– minulý týden a měla jsem dopravu na el-nino gratis. Novinka. Tak bacha, druhé pozitivum, hned po tom prvním, že se dají nechat vyjet jen testery… :pankac:

paty 21.11.16 18:29

@cernakrajka u nás máme tři výdejní místa zásilkovny a dvě z nich přímo ve středu města, takže mě by se to líbilo moc, využívám často pro objednávky z notina - 39Kč, zrovna dnes jsem po cestě z práce vyzvedávala balíček :)

EvulinkaH 21.11.16 18:44

@cernakrajka testry se daly vyjet zvlášť i dřív

cernakrajka 21.11.16 18:46
@paty píše:
@cernakrajka u nás máme tři výdejní místa zásilkovny a dvě z nich přímo ve středu města, takže mě by se to líbilo moc, využívám často pro objednávky z notina - 39Kč, zrovna dnes jsem po cestě z práce vyzvedávala balíček :)

Tak to je prima, my tu máme jedno, ale zatím jsem nevyužila.

cernakrajka 21.11.16 18:47
@EvulinkaH píše:
@cernakrajka testry se daly vyjet zvlášť i dřív

Aha no vidíš to, toho jsem si nikdy nevšimla, že to jde..

paty 21.11.16 19:07

@cernakrajka jj, šlo to i dříve, na krásném slovenském elninu je to nádhera :)

http://www.parfemy-elnino.sk/testery

chavah 21.11.16 19:36
@paty píše:
@cernakrajka jj, šlo to i dříve, na krásném slovenském elninu je to nádhera :)http://www.parfemy-elnino.sk/testery

Nádhera, o kterou jsme přišly.Přehledné, barevné, originální, uživatelsky přívětivé.Na české stránky vůbec nemám chuť,je to hnus.

paty 21.11.16 19:58

@chavah ale jak dlouho to ještě bude takhle krásné, než to změní :think:

Sagarmatha 21.11.16 22:33

ano, zkouším se na novém eln zorientovat, nejde to

nebaví mě hledat, proklikávat se, třídění je zmatené, nelze hledat jen vůně – nebo jen kosmetiku, zobrazuje mi to vše, zmateně pomíchané
z nostalgie jsem koukla na slovenské eln a dárky se halt budou nakupovat jinde, nechápu proč to takhle domrvili

škoda, no , jejich boj a konkurenční nevýhoda :nevim:

nevím, možná si představovali, že podobně jako v tescu prohazují oddělení, aby zákazník bloudil a více nakoupil
tak že i při bloudění na novém elninu více nakoupí, na mě to má však efekt opačný, ani tam radši již nejdu , nejde to
:roll:

cernakrajka 22.11.16 08:00
@Sagarmatha píše:
ano, zkouším se na novém eln zorientovat, nejde to

nebaví mě hledat, proklikávat se, třídění je zmatené, nelze hledat jen vůně – nebo jen kosmetiku, zobrazuje mi to vše, zmateně pomíchané
z nostalgie jsem koukla na slovenské eln a dárky se halt budou nakupovat jinde, nechápu proč to takhle domrvili

škoda, no , jejich boj a konkurenční nevýhoda :nevim:

nevím, možná si představovali, že podobně jako v tescu prohazují oddělení, aby zákazník bloudil a více nakoupil
tak že i při bloudění na novém elninu více nakoupí, na mě to má však efekt opačný, ani tam radši již nejdu , nejde to :roll:

Ahoj, to chápu, .. můžeš si vyjet buď vůně, nebo kosmetiku, nabídka vlevo ve sloupci, klikneš buď na Péče, vůně… či jak to tam je. Mrkni . Ale jde to. Já když hledám něco v Clinique, tak dám Značky, Clinique a vlevo vyberu péče. Nebo jak to tam je..

JCH760310 22.11.16 08:24

absolutne neprehladne, uzivatelsky absolutne neprivetive, farebne katastrofa. :poblion: Nekupujem pokial to nezmenia na povodnu verziu, ktorej nebolo co vytknut.

Barbarella 22.11.16 09:22

Jsem hrdá na to, že od objevení nového designu stránek jsem tam ještě nebyla. :mrgreen:
Nic tedy nehledám, takže nic nenacházím a tudíž nic nepotřebuji!

Arome renet 22.11.16 09:30

@Barbarella přesně. Jen jsem mrkla, když je spustili a od té doby ne. Nemám na to nervy.

Stránka:  « Předchozí 1 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 225 Další »
Váš příspěvek