www.elnino.cz

ellie86 05.01.18 20:12

@pesalan Mám to úplně stejně. Dříve jsem je rozklikla klidně každý den. Líbilo se mi, že šly vidět i vůně, které kdy měli v nabídce a třeba si pohlídat dostupnost. I ten bodový systém nebyl zas až tak špatný.

Evax 05.01.18 20:22

Připojuji se ke kritice webových stránek, elnino by mělo něco udělat se stránkami pro mobil, ne že by se mi líbila PC verze (starší verze byla mnohem lepší!), ale na PC se dá aspoň nakoupit. V telefonu či na jiné platformě web elnina jen naštve. Profesionální obchod by měl mít odpovídající web :cert:

Cid1204 05.01.18 21:58

Stačil by mi naprosto obyčejný web design. Jako má třeba jedenklik. Potřebuji dvě věci, podívat se na nově naskladněné testery a na novinky. Dokud to bylo možné, pořád jsem si překlikával na starší design stránek…teď už to je možné není. Zajímalo by mě, jestli s přechodem na nový web pocítili i pokles tržeb, protože opravdu (a teď jsem si to počítal) jsem za rok 2017 udělal přesně o polivnu méně objednávek než v roce 2016.

Connoisseur 14.01.18 22:43

Ja osobne som z elnina sklamany… Nielenze ten dizajn stranok je absolutne debilny, ale aj ich sklad parfemov stoji v poslednom case za… Kopec parfemov, ktore su stale v produkcii, nielnze maju vypredane ale uz aj vylistovane!!!!! Take notino ma ovela bohatsiu ponuku a zasobu, ale kvoli ich dost divne vonajucim parfemom (riedene) som s nimi skoncil uz davno..... Kde nakupovat teraz, to absolutne netusim.....

Venea 14.01.18 23:50

@Connoisseur musím souhlasit, taky jsem teď chtěla objednávat nějaké vůně z běžné mainstream produkce a k mému údivu jsem zjistila, že elnino z nich spoustu vůbec nemá, že od každé značky rozhodně nemají vše, co se dá běžně koupit, někdy nemají třeba ani polovinu toho, co se normálně nabízí v obchodech a to opravdu mluvím o běžných značkách typu Armani, CK, Nina Ricci apod…nicméně tady myslím kdysi někdo psal, že elnino dodává i velkoodběratelům a že vlastně ten maloobchod není jejich hlavní činností…nevím jestli je to pravda, nicméně by to spoustu věcí vysvětlovalo…v tomto ohledu je opravdu lepší Notino, které se snaží neustále doplňovat sklady a naskladňovat novinky…elninu už opravdu zůstávám věrná jenom proto, že se jim občas podaří vyhrabat nějaké „poklady“ nebo že mají někdy vůně opravdu za dobrou cenu (např. teď měli Shalimar Souffle intense za 1300 Kč, myslím, že až ho naskladní např. Notino, určitě ho budou mít alespoň ze začátku dráž).

Natik70 02.02.18 10:58

Na Elnino stránky fungujou dobře, když chodíte tam přes Chrome.(mobilní verze )

Hermesfan 02.02.18 11:14

@Natik70

mne funguje Elniňo vždy ok, mobil nepoužívam na nákupy aj tak som väčšinu dňa na kompe.

Natik70 02.02.18 13:08

@Hermesfan na počítači to funguje dobře, na mobilu jsem měla problém, pokud nenainstalovala Chrome, já používám jenom mobil :-)

hafik 03.05.18 08:47

Minulý týden naskladnilo Elnino novinku Giorgio Armani Sì Passione . Za ten skoro týden od naskladnění tuto vůni zdražili už asi 4×, 30ml balení podražilo o 300,–Kč a 100ml balení dokonce skoro o 500,–Kč :cert: :cert: :cert: :cert: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion:

Nechápu tu jejich taktiku :-? :-?

ZPĚVAČKA 03.05.18 21:39

@hafik tak to je dost drsné,…odradí si zákazníky. Raději ji zkus než někde koupíš,…je to zcela něco jiného než normální Si a než Si intense. Passione je ovocenkovo květinková,…já bych ji nemusela,…ale třeba se Ti líbí

hafik 04.05.18 08:16

@ZPĚVAČKA Přesně tak, proč den ode dne vůni zdražují, to je nelogické :cry: Zkoušela jsem ji 1× a líbila se mi :inlove:

Verda2 16.06.18 12:51

Kupuji zde již roky a zatím spokojenost ALE včera jsem si vyzvedla vůni, která se dle všeho nevyrábí!
Respektive se vyrábí pouze a jenom jako EdP, objednala jsem EdP, to je i na faktuře ale přišla EdT. A ať hledám jak hledám, NIKDE nenacházím, že by se EdT vyráběla. Tak nevím. Manžel jim už napsal, tak jsem zvědavá. Každopádně to mnou ale otřáslo co se týká spolehlivosti a serioznosti obchodu.

Hermesfan 16.06.18 12:54

@Verda2

prezradíš ktorá to je?

Verda2 16.06.18 13:00

@Hermesfan

Je to Valentino Uomo Intense.
Tady:
https://www.parfemy-elnino.cz/…-muze-50-ml/

a na jejich foto krabičky je taky EdP ale nám přišla EdT 

jsem naštvaná a zmatená a nevím co si mám o tom myslet!

A toto nám z Elnina poslali!!!

Hermesfan 16.06.18 13:13

@Verda2

nuž podozrivé veru

Stránka:  « Předchozí 1 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 Další »
Váš příspěvek