www.elnino.cz

chavah 24.11.16 20:16
@daniela píše:
Přidávám se ke stěžovatelům. Elnino byl můj oblíbený e-shop, díky přehledným stránkám jsem ráda projížděla obsah u jednotlivých značek, pátrajíc po zajímavých nabídkách, tak jako psaly mnohé uživatelky tady. Teď jsou stránky na mobilu příšerné - několikeré klikání na filtry, při návratu zpět mě to hodí úplně na začátek… A díky tomu, že na displeji vidím vždy jen dvě obří položky, neustále roluju a klikám a roluju… Až mě to přestane bavit. Aspoň ušetřím ;)

Mé nadšení z Elnina spolu s novými stránkami opadlo.Však víte, jaký jsem tam byla obžerský zákazník.Ano, nebaví mě, ušetřím.

daniela 24.11.16 20:20

@chavah Jestli nás ‚obžerských zákazníků‘ bude takto víc, ty tržby jim opravdu klesnou :mrgreen:

chavah 24.11.16 21:10
@daniela píše:
@chavah Jestli nás ‚obžerských zákazníků‘ bude takto víc, ty tržby jim opravdu klesnou :mrgreen:

Stránky jsou nudné, pomalé, nepřehledné.Nulová atraktivita, která by lákala pro prohlížení.Pokud se inspirovali konkurencí u Notina, tak to tedy nevychytali.Tam je ta grafika také nic moc.

paty 24.11.16 21:53

Brbláme tady pořád dokola a asi už jsme s tím otravné,někomu jsme k smíchu, ale to se fakt nedá…dnes jsem se pokoušela prohlížet stránky z mobilu a málem mě u toho trefil šlak :cert: Nemám na to nervy, ale jak píšete…jedno pozitivum to má, podstatně dost ušetřím, když tam nebudu několikrát denně lézt. :roll:

terezakoupa 30.12.16 17:24
@slniecko píše:
Ludia, tak mozete mi pomoct pochopit toto? Bud som uplny idiot a nieco som totalne nepochopila, alebo neviem…

Otazka znela, preco zlavovy kupon „bonus“ funguje na elnino.cz a na elnino.sk nie…toto je odpoved:

Dobrý den,
slevový kupon platí na českých i slovenských stránkách pro vkládání kuponu např. z časopisů, jídelních poukázek atd.
S Pozdravem
X.Y.

tak som sa pokusila to upresnit:
Dakujem, ale neslo mi vlozit zlavovy kupon BONUS na elnino.sk pri objednavke, kdezto, ked som to skusala na elnino.cz tak to fungovalo.
Mozno nejaky technicky problem?
Pekny vecer

znova odpoved:

Dobrý den,
kupony nezasíláme, do slevového kuponu za zadávají kupony z časopisů, jídelních kuponu, platí na sk i cz, viz včerejší email.
S Pozdravem
X.Y.

:| :nevim: ???

Našla jsem kupón „VASE100“ - sleva 100 Kč a funguje mi ! :) Tak kdyby se někomu hodil… bylo to tady - http://kuponer.cz/…femy-elnino/

74SLena 30.12.16 19:08

já většinou brblám, ale pak si stejně zvyknu … , zatím jsem si na nový stránky nezvykla a u Elnina nenakoupila po celou dobu změny. Zato jsem udělala několik nákupů na Notinu, jejich systém se mi nelíbil, tak jsem nakupovala na Elninu a po tý blbý změně, mi přijdou stránky Notina krapet lepší. A pokud použiju aromáckou slevu, tak to jsou skoro ty samý peníze jako u Elnina s 3 % slevou.
Za sebe musím řct, že si Elnino ublížilo

JCH760310 30.12.16 19:11

Tiez som od zmeny dizajnu webshopu el-nino nenakupil vobec nic. Ich chyba.

Sagarmatha 30.12.16 19:36

@chavah

Ano prosím, taky si pochvaluji, ušetřím, a dost. :palec:

Stránky jsou pro mne nečitelné a nepřehledné. Nemám obrázkovou ani prostorovou pamět, takže když už se tak nějak…naučím a zvyknu na jeden mustr, velmi těžce se mi přechází na jiný, navíc zmatený a nelogický.

Nejde si například navolit jen vůně podle značek, nebo jen vůně niche. Niche dle značek.
Nebo JEN vůně. Jen svíčky. Jen laky na nehty.

Mícha se do toho kosmetika, vzorky, zmatek, nejde se mi v tom orientovat.

ale fakt ušetřím, takže…uráááááá :potlesk:
už tam ani nechodím

MagnolieS 30.12.16 19:37

@74SLena @JCH760310 Také jsem si ještě nezvykla - nevyhledávám tam nic, ale nakupovat mi nedělá problém, pokud naskladní něco co chci a přijde mi to mejlem s odkazem :lol:

Sagarmatha 30.12.16 19:44

Mě to, nemohu si pomoct, připadá, že to udělali schválně.

Dle hesla " kdo zabloudí, více nakoupí".

ano, v superhyper to možná funguje, člověk bloudí, hledá přestěhované oddělení a háže do košíku i to co by nenašel a nehodil

ale zde…nemohu si pomoct…si myslím že to fungovat nemůže, protože nekonečné proklikávání a hledání málokoho baví

Nechce se mi věřit, že by požadavek byl " přehlednější web", „snadné vyhledávání“ a programátoři jim vyplivli toto.

lilithc 30.12.16 22:35

@Sagarmatha To by mě tedy nenapadlo,že v obchodech s potravinami přestěhují oddělení v naději,že budou zákazníci více nakupovat.V Tescu měnili oddělení před rokem.Mě to naopak od nakupování odradilo.Občas tam zajdu a koupím jen pečivo.Vůbec nemám nervy něco hledat.
To stejné v Globusu,tam jsem od změny v odděleních nebyla vůbec.
No a na Elnino už nechodím vůbec.

Daňule89 31.12.16 08:36
@Sagarmatha píše:

Nejde si například navolit jen vůně podle značek, nebo jen vůně niche. Niche dle značek.
Nebo JEN vůně. Jen svíčky. Jen laky na nehty.

Tohle všechno tam ale navolit jde. ;)

chavah 31.12.16 08:43

neláká, nenakupuji a nabídka není nijak oslnivá

prokera 31.12.16 09:40

Ja jsem si novou plarformu take stale neoblibila a to tam poctive chodim, abych si zvykla, ale bohuzel…vubec mi to nevyhovuje, nelibi se mi to:(. S laskou vzpominam na stare stranky, kam jsem chodila relaxovat a ocumovat. To u novych vubec nehrozi…

Biely kvet 31.12.16 13:10

@74SLena U nás, na Slovensku, ešte zmena stránok na Elnino neprebehla. Nakupujem aj tam, aj na Notino. Ale jedna dobrá duša mi poradila, že Jedenklik má rovnaké parfumy ako Notino, dokonca aj obalový papier majú ako Notino, aj sklady rovnaké, ale na Jedenklik sú parfumy lacnejšie, takže popozerám na Notino a potom objednám cez Jedenklik. :D Napr.teraz som pozerala- na Notino Apom pour femme majú za 132 eur a na Jedenklik za 98,65 eur, čo je už riadny rozdiel! :D

Příspěvek upraven 31.12.16 v 14:47

Stránka:  « Předchozí 1 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 225 Další »
Váš příspěvek