www.notino.cz

vanity 8.10.19 18:38

@MagnolieS Ďakujem za dobrú radu. :hug:

NyChrom 21.10.19 09:13

CODE ABSOLU

Dobrý den, rád bych se zeptal, zda-li bude opět naskladněn Armani Code Absolu ve velikosti 200ml.
Děkuji

Blouznivec 15.11.19 11:26

Myslím že pred Black Friday se hodí…

Na stránce https://www.hlidacshopu.cz/ máte možnost si ověřit, jaká byla cena parfému v minulosti. Je tam i historie, kdy jakou uváděli slevu a původní cenu. Tak uvidíte s jakou slevou kupujete.

Stačí jít na Notino a zkopírovat URL konkrétního parfému a tu pak vložit na webu hlidacshopu.cz
Akorát pozor na to, jakou velikost si kontrolujete. Na Notinu musíte nejdřív kliknout na tu požadovanou velikost parfému a až potom URL zkopírovat. Pokud je na stránce výběr více velikostí, tak na hlídači můžou mít historii jen u některých objemů.

Teď třeba na hlavní stránce nabízejí Bioderma Atoderm Sprchový olej 1000 ml za 399,– s tím, že ušetříme 32 %. Akorát že na hlidacshopu.cz to ukazuje, že cena je stejná a dokonce o trochu vyšší, než před měsícem :(

Škoda že to není na víc webech.

Mizyan 27.11.19 13:32

Včera na Notinu Chanel AHS extreme 50 měl 1999,– dnes 2874,–
Dražší než v běžných parfumeriích.

Jitka77 27.11.19 13:36

Já jsem teda taky dneska u jednoho produktu našla cenu o dost vyšší než včera, někdy se jim to mění dost záhadně :think: (nejde o žádnou novinku, trhák ani slevovou akci, prostě běžná položka - a v tomhle případě pořád pomalu nejlevnější na trhu v současné chvíli)

Co oceňuji: objevila jsem možnost vylistovat si všechny své nákupy nejen po objednávkách, ale taky jako přehled zakoupeného zboží. To bylo rolování a vzpomínek 8-)

Biely kvet 27.11.19 13:59

@Mizyan @Jitka77 No teda! Majú čierny piatok, doprava zdarma, ale zato zdvihnú ceny parfémov. Pekná cenová politika, len čo je pravda. Ale to je dnes všade. :think:

Jitka77 27.11.19 14:19

@Biely kvet U mě šlo o Yankee Candle - spíš jsem chtěla říct, že ceny se na Notinu někdy dost nevyzpytatelně mění (i) bez souvislosti se slevovými akcemi.

Hermesfan 27.11.19 15:13

@Jitka77

majú nástroj ktorý okamžite reaguje na dopyt a podľa toho sa menia ceny

Blouznivec 27.11.19 16:21
@Mizyan píše:
Včera na Notinu Chanel AHS extreme 50 měl 1999,– dnes 2874,–
Dražší než v běžných parfumeriích.

Když půjdete přes Heureku, tak ten parfém má na Heuréce cenu stále 1999,–. Není ale dostupný, nejde koupit. Když si ten parfém vyhledáte přímo na webu Notino, tak ho objednat můžete, ale za cenu 2874,– sice poslední kus, ale stále je možné jej objednat. Za tu nižší cenu ale ne, to ukazuje vyprodáno. :-D Zajímavej systém :think:

therion 28.11.19 08:18

Al Haramain Portfolio majú za 170 €, pritom najprv stáli 64,90 €. Zdvihnúť cenu o vyše 100 € - radšej nekomentujem. Stačí pogoogliť aby sa človek dozvedel že reálna cena je naozaj okolo 64,90 €.
Pri cene170 € stojí klon PDM Pegasus Royale Stallion 283 €. Za tú cenu si kúpim 2 ks Pegasus, nič v zlom. Silno dúfam že pri tej cene sa niekto veľmi pomýlil a nebola stanovená schválne lebo za tú cenu si vieme objednať 2 kusy zo zahraničia.

Radek O. 28.11.19 14:55
@Hermesfan píše:
@Jitka77majú nástroj ktorý okamžite reaguje na dopyt a podľa toho sa menia ceny

Dobrý den, vím, že Notino nepatří mezi Vaše oblíbené prodejce, ale není třeba uvádět nepravdy. Notino opravdu nemá nástroj na to, aby měnil ceny na základě zájmu o daný produkt. Ceny se samozřejmě u nás mění každý den nahoru i dolů, ale díky jiným důvodům.

Samozřejmě pokud máte více informací k tomuto, budu za ně rád.

Radek O.

danaada 28.11.19 15:59

@Hermesfan Já jsem slyšela postup, jak se počítají ceny v jiném eshopu (takže se informace netýká přímo Notina), ale prý jde o to, že různé várky téhož zboží mohou být dodavatelem/různými dodavateli dodány za jinou cenu. Pokud je tedy na skladě ještě i dražší zboží, pak se může cena buď vypočítat jako průměr, nebo pokud je levného zboží hodně, tak se část prodá za tuto nízkou cenu a část se použije ke sražení ceny dražší várky. Totéž pak platí i opačně.

Petrichor 2.1.20 11:22

By Kilian Straight to Heaven parfémovaná voda náhradní náplň pro muže 6 820Kč, originál Straight to Heaven prodáváte za 5 517Kč. To znamená, že náhradní náplň je o víc jak tisíc korun dražší. Děláte si z lidí blázny? :-(

hromar 2.1.20 11:45

@Petrichor co pořád všichni řešíte? Tak si kup náplň o trojku levněji tady a je to.
https://www.parfumdreams.cz/…x_33752.aspx
Vůbec nevím čeho chcete tím věčným rýpáním dosáhnout. Nedosáhnete ničeho. Rozhodně ne pozitivního!
Hezký Nový rok všem ;-)

Petrichor 2.1.20 12:05

@hromar To určitě ne. Toto je diskuse, která se týká Notina. Co se nám líbí a co ne. Proto sem lidi píší. Takže váš názor. To je jako byste napsal někomu na příspěvek, že se mu nějaký parfém nelíbí co to řešíš, tak si kup jinej. Tak se uklidni ty pozitivní. :-*

Stránka:  « Předchozí 1 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 Další »
Váš příspěvek