Zvěsti o končících parfémech

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 86 Další »
jerry 13.8.09 17:57

Escada zkrachovala právě proto, že se ji s dluhy nepodařilo prodat. Proto jde do insolvence (zjednodušeně řečeno - vše se rozprodá po částech, aby se uspokojily aspoň částečně pohledávky věřitelů.
Zlevnění či výprodej parfémů se asi čekat příliš nedá - firma v takových případech obvykle ve skladech nic moc nemá (kromě ležáků). Prodejci své zásoby nejspíš zlevňovat nebudou (prodělali by), navíc je možné, že cena některých parfémů by v aukcích mohla naopak stoupnout (teď trochu teoretizuju, u protože vodiček od Escady bych to úplně nečekala - možná za pár let blázniví sběratelé trochu vyšponují ceny). Že by někdo koupil celou divizi parfémů - to možné je, ale moc tomu nevěřím. Escada mezi parfémy nemá nějaký vyslovený „trhák“ nebo parfém, který by byl pojmem.

dracatko 13.8.09 22:24

Prý je to už půl roku, ale já to nevěděla a ani tady jsem to nenašla - Pur Désir de Gardenia od Yves Rocher se už nedělá :( Škoda, byla opravdu krásná.

jerry 14.8.09 12:18

Pur Désir de Gardenia byl opravdu pěkný soliflor - a pokud by ti po ní bylo hodně smutno, zkus Gardénii od E. Taylor. Ta mi připadá ještě hezčí než YR. A na FX je teď za úžasnou cenu :D .

dracatko 14.8.09 14:33

Zkusím, díky za tip :-) Já si brousím zoubky na tu od Isabey a Chanelku, ale chtěla jsem něco na prozatím, než nečekaně zbohatnu :-)

delfin32 20.8.09 07:32

Tak další zápis do zdejší „černé kroniky“ :cry:

Včera mi prodavačka v L´Occitane potvrdila, že končí Feu d´Orange :hyster: :hyster: :hyster:

A proto ho vyprodávají …

Fleur 21.8.09 10:31

Té parfémové strategii L´Occitane upřímně nerozumím. Bílý čaj, který se - myslím- dobře prodával a nepodobal se žádnému z jejich zelených, také uťali. U Feu d´Orange bych to snad ještě pochopila, když existuje alternativní Ruban d´Orange, ale nevím, jak se jim může vyplatit taková krátkodechá existence nové vůně. Mám pocit, že Feu d´Orange uváděli jako novinku teprve loni na sklonku léta.

• Citovat
  • Nahlásit
pichjit 21.8.09 11:29

Ano, byla novější než Ruban, ale mně se Ruban líbí i více, F. na mě nedrží.

delfin32 21.8.09 13:49

Tak já to mám přesně naopak :D

Ruban je taková vodička nijaká, nedržící. Takových citrusů je všude kolem plno za podstatně přijatelnější peníz.

Kdežto Feu d´Orange je pro mne neopakovatelně kouzelný - asi díky vetiveru a kadidlu, které způsobují tu ohňovou zakouřenost. Oproti ostatní L´Occitanovské produkci na mě taky výborně drží a navíc voní mému muži, což je další nezanedbatelné pozitivum :lol:

Takže jsem nakoupila zásoby a o víkendu uspořádám tryznu, při které se doma zlijeme… … touto vůní - aby nedošlo k nedorozumění :wink:

pichjit 21.8.09 13:59

no jo, poprvé jsem si podle složení také myslela, že jsem si je špatně pamatovala, ale když jsem si dala opáčko, zase držela jen Rubanka, ale upřímně, nemám ani jednu, nějak mi ani jedna za ty korunky nestojí :oops:

WildOrchid 21.8.09 14:01

koukam, ze nakonec budu rada, ze odeme nikdo nechtel odstrik :lol:

Feu d'Orange se mi libi, i kdyz to pro me neni vune na kazdy den. Alespon mi ta flaska vydrzi dlouho :)

ledifia 21.8.09 14:15

No je fakt, že mají na citrusovky velmi dobrou výdrž.
Já bych je potřebovala obě - někdy nemám chuť na kadidlo a někdy ne, jinak mi přijdou obě úplně stejné.

Nejsou prachy a nemám čas jít do města - nevíte, jak dlouho ještě budou ty slevy? Do vyprodání zásob? A je vůbec ještě někde něco?

delfin32 21.8.09 15:04

Jo jo, do vyprodání zásob… U nás měli poslední čtyři kousky, olej už nebyl :(

Ovšem za zmínku stojí to, že na regálu měli cenu bez slevy - nějakých 850,– a cosi…
Když jsem vznesla dotaz, že na webu je tato vůně ve slevě za 500,–, tak mi bylo řečeno, že se kouknou… no a pak prodavačka přihopkala, že mi to teda může slevnit!!! Tomu říkám účelová cenotvorba :roll: :twisted:

RobertaRight 21.8.09 15:46
Intense77 píše:Mne sa Escada páčila. Into the blue je fajn a limitky tiež. škoda.

Já Escadou taky neopovrhuji :wink: sakra, asi poletím vyzkoušet Incredible Me než bude fuč :)

Fleur 21.8.09 16:31

Feu d´Orange na mně drží mnohem lépe, asi se také dozásobím…

• Citovat
  • Nahlásit
jerry 21.8.09 19:23
delfin32 píše:
Jo jo, do vyprodání zásob… U nás měli poslední čtyři kousky, olej už nebyl :(Ovšem za zmínku stojí to, že na regálu měli cenu bez slevy - nějakých 850,– a cosi…
Když jsem vznesla dotaz, že na webu je tato vůně ve slevě za 500,–, tak mi bylo řečeno, že se kouknou… no a pak prodavačka přihopkala, že mi to teda může slevnit!!! Tomu říkám účelová cenotvorba :roll: :twisted:

A zase se potvrzuje rčení „Líná huba, holé neštěstí.“
A máš 250,– k dobru - za to by byl nějaký hezký odstřik :lol:

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 86 Další »
Váš příspěvek