Zvěsti o končících parfémech

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 86 Další »
Albeni 1.6.09 14:06

To je možná kvůli prodejnosti, nebo spíše neprodejnosti téhle značky u nás :( vlastně se ani nedivím, osobně neznám nikoho, kdo by používal vůni od Rochas.
Nebo že by v Rochas omezili distribuci kamkoli? To nejspíše ne, že…no škoda.

Dalia 2.6.09 06:20

Jenom mě napadlo, co když se přestane prodávat L´Instant Magic :hyster: . Teď na něj totiž nemám peníze. Prosím, ať ne! :cry:

rakuli 4.6.09 08:49

Nevíte náhodou, proč není skoro v žádných obchodech dostupný Bvlgari Eau Parfumée au Thé Vert Extréme? Snad se nepřestal vyrábět? :roll:

Fleur 5.6.09 10:30
Dalia píše:
Jenom mě napadlo, co když se přestane prodávat L´Instant Magic :hyster: . Teď na něj totiž nemám peníze. Prosím, ať ne! :cry:

A proč by se měl přestat vyrábět?

• Citovat
  • Nahlásit
pichjit 8.6.09 17:48
Ada píše:
Sephora podle mě podcenila kulturu. Když ji srovnám s ostatními řetězci, ty mají mnohem lépe upravené obchody, Sephora to má všechno nacpané v regálech jako salámy, vůbec bych se nedivila, kdyby ani prodavačky pořádně nevěděly, co kde mají.

Včera jsem tam byla na Václaváku a koukala na tělové mléko Flower by Kenzo, měli dvě a obě děsně ušpiněné :evil:

Mimochodem, nevíte někdo, jestli náhodou nekončí Flower Oriental? V e-shopech nikde není a v kamenkách mám dojem taky všude ne :?:

cinkja 8.6.09 19:30
pichjit píše:
Ada píše:
Sephora podle mě podcenila kulturu. Když ji srovnám s ostatními řetězci, ty mají mnohem lépe upravené obchody, Sephora to má všechno nacpané v regálech jako salámy, vůbec bych se nedivila, kdyby ani prodavačky pořádně nevěděly, co kde mají.

Včera jsem tam byla na Václaváku a koukala na tělové mléko Flower by Kenzo, měli dvě a obě děsně ušpiněné :evil:

Mimochodem, nevíte někdo, jestli náhodou nekončí Flower Oriental? V e-shopech nikde není a v kamenkách mám dojem taky všude ne :?:

Doporučuji se podívat do obchodu Visage v Celnici - Náměstí Republiky. Sortiment Kenza tam mají široký, navíc kultura prodeje supr a obsluha milá a hlavně znalá. Při registraci sleva 12%. Chodím tam moc ráda :lol:

pichjit 9.6.09 19:36

:D Tak já budu škludlíkovat a pak abych tam teprve lezla, že :P :oops: Díky za typ!

Juana 11.6.09 10:56

Komu se líbí Shiseido Feminité du Bois, navrhuju rychle vtrhnout do Marionnaudu. Téměř nikde už není, ale tam kde je je o maličko levnější než dříve.

evik77 11.6.09 10:58

Tohle téma by se mělo jmenovat Černá kronika a ne Zvěsti o končících parfémech… :mrgreen:

gentiana 11.6.09 11:59
Juana píše:
Komu se líbí Shiseido Feminité du Bois, navrhuju rychle vtrhnout do Marionnaudu. Téměř nikde už není, ale tam kde je je o maličko levnější než dříve.

DObrá připomínka, já si jednu koupila včera.
Kdyby někdo chtěl a nesehnal, tak paní v parfumerce říkala, že mají ještě čtyři na skladě, pravda, za 60 euro.
Jo, a budou je stahovat z obchodů.

Ronna 11.6.09 12:07

A když to stáhnou, co pak s tím dělají?

gentiana 11.6.09 12:52
Ronna píše:
A když to stáhnou, co pak s tím dělají?

Tak to se mě neptej - třeba to posílají jako potravinovou pomoc do Afriky:D

Juana 11.6.09 13:03

Chtěla jsem si v prodejně kde jsem byla koupit i ten testr - vzhledem k tomu, že jsem koupila poslední kus široko daleko (na Flóře mají poslední dva v centru Prahy). Ale nedali, prý nemůžou :-(

gentiana 11.6.09 13:06
Juana píše:
Chtěla jsem si v prodejně kde jsem byla koupit i ten testr - vzhledem k tomu, že jsem koupila poslední kus široko daleko (na Flóře mají poslední dva v centru Prahy). Ale nedali, prý nemůžou :-(

Zkus je vyprudit, ať se podívají ve skladu a na stav v ostatních prodejnách. A když to nepůjde,tak jak říkám, u nás v ulici FdB furt ještě můžu koupit:D

Juana 12.6.09 10:25
gentiana píše:
Juana píše:
Zkus je vyprudit, ať se podívají ve skladu a na stav v ostatních prodejnách. A když to nepůjde,tak jak říkám, u nás v ulici FdB furt ještě můžu koupit:D

Díky, ještě nad tím budu chvilku dumat. Druhou bych si koupila v záchvatu hamižnosti.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 86 Další »
Váš příspěvek