Zvěsti o končících parfémech

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 87 Další »
Ronna 15.5.09 22:37
svatka píše:
Tak jsem byla v Sephoře a že si připomenuKelly Caléche. Nenašla. Prodavačka řekla, že se k nám Hermés přestal dovážet!

To jako vážně?

Svatka 15.5.09 22:46

No to nevím, ta v Douglasu byla nějaká zmatená… ale říkala, že je to možný.

Ronna 15.5.09 23:00

To je nesmysl.

Ada 15.5.09 23:49

Maximálně tak oficiální distributor by mohl přestat… nebo Sephora končí s Hermesem.

barbucha 16.5.09 10:18

Sephora mi vůbec poslední dobou přijde jak u snědenýho krámu …docela upadá.

• Citovat
  • Nahlásit
Fanfan 16.5.09 11:46
barbucha píše:
Sephora mi vůbec poslední dobou přijde jak u snědenýho krámu …docela upadá.

Hm, s tím souhlasím. Naposledy jsem měla 4 vůně napsané zkoušení a měli jednu, na Ungara mi řekla, že nevedou… :roll:

Ada 16.5.09 13:19

Sephora podle mě podcenila kulturu. Když ji srovnám s ostatními řetězci, ty mají mnohem lépe upravené obchody, Sephora to má všechno nacpané v regálech jako salámy, vůbec bych se nedivila, kdyby ani prodavačky pořádně nevěděly, co kde mají.

jerry 19.5.09 10:47
Ada píše:
Sephora podle mě podcenila kulturu. Když ji srovnám s ostatními řetězci, ty mají mnohem lépe upravené obchody, Sephora to má všechno nacpané v regálech jako salámy, vůbec bych se nedivila, kdyby ani prodavačky pořádně nevěděly, co kde mají.

Sephora usnula na vavřínech - byli u nás myslím první, kdo začali prodávat parfémy formou čichací „samoobsluhy“, ale jejich následovníci (Fann, Marinnaud a Douglas) sice tuto formu převzali, ale taky ji dál rozvíjejí - minimálně v podobě volnějšího prostoru (vždyť v Sephoře se ani není možné vyhnout - regály jsou ze všech stran).

daniela 21.5.09 20:31
jerry píše:
Ada píše:
Sephora usnula na vavřínech - byli u nás myslím první, kdo začali prodávat parfémy formou čichací „samoobsluhy“, ale jejich následovníci (Fann, Marinnaud a Douglas) sice tuto formu převzali, ale taky ji dál rozvíjejí - minimálně v podobě volnějšího prostoru (vždyť v Sephoře se ani není možné vyhnout - regály jsou ze všech stran).

Ale dá se tam jít na čichanou, aniž je člověk moc na očích a ve spárech prodavaček :D

DJka 21.5.09 20:48

Ahoj holky, prosím poraďte, vyrábí se ještě dámská verze Freedom od Tommyho Hilfigera? Nikde nejsem schopna na ni narazit, na elninu ji aspoň uvádějí, ale dloouuho ji už neměli. http://www.parfemy-elnino.cz/…iger-freedom

bluebird 1.6.09 12:08

Aquawoman!!!

vubec tomu nemuzu uverit, ale zrovna jsem si objednala RocHas aquawoman!!!! :lol: uz jsem myslela ze se nevyrabi, ale objevil se! jen nevim jestli vam to mam prozradit abych tu nedelala nejakou reklamu :oops: tak pro zajemkyne idarek.cz

Jitka 1.6.09 12:13

Bluebird, tady nám takové věci musíš oznamovat , abychom byly všechny v obraze a nic neprošvihly :!: :D

Jitka 1.6.09 12:14
Jitka píše:
Bluebird, tady nám takové věci musíš oznamovat , abychom byly všechny v obraze a nic neprošvihly :!: :D

Jenom musíš příště do jiného vlákna : http://arome.cz/…iewtopic.php?… :D

Nějak jsem to zvoslila, omlouvám se, že je to tu dvakrát. :oops: :bang: :smack:

Albeni 1.6.09 12:57

A ona se Aquawoman tedy vyrábí nebo ne? Já jsem třeba neslyšela, že by končila…nevíte jak je to s Rochas, neukončili náhodou výrobu něčeho? nemyslím aquawoman…

Jitka 1.6.09 13:11

Výroba nekončí, ale říkala mi majitelka v naší parfumérii, že se celkově omezila distribuce Rochas k nám. Je stále těžší tyto vůně do obchodu zajistit.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 87 Další »
Váš příspěvek