Kosmetika The Ordinary

Cenová relace kosmetiky:

Značka The Ordinary nabízí kvalitní pleťovou kosmetiku bez obsahu parabenů, minerálních olejů a barviv. Kosmetika není testovaná na zvířatech a je vhodná i pro vegany. Balení je jednoduché a funkční, převládají čisté linie ve světlých barvách. Právě na jednoduchosti si značka zakládá.

Všechny produkty jsou vysoce účinné v péči o pokožku a navíc jsou k dostání za příznivé ceny. Kosmetiku The Ordinary si oblíbí zejména ti, kteří preferují čistě přírodní kosmetiku.

Značka spadá pod společnost Deciem, která byla založena v roce 2013. V České republice není tato značka zatím příliš známá, ale své zákazníky si postupně získává. Nejdůležitějším kritériem je kvalita a spokojenost klientů.

V portfoliu značky najdete:

Kosmetika The Ordinary je určena k vrstvení. V každém přípravku se nachází jednotlivé složky, které můžete kombinovat podle potřeby. Značka si zakládá na přípravcích s retinolem, oleji, vitamíny a prospěšnými kyselinami.

Kde zakoupíte?

V českých obchodech a e-shopech se s touto kosmetikou zatím moc často nesetkáte. Objednat však můžete na zahraničních e-shopech nebo přímo přes oficiální webové stránky.