Superman

Značka:

Al Rehab

Složení (neověřené)

zázvor, lipový květ

Popis parfému:

kolekce Al Rehab Style

  • 24.11.13

Od první chvíle si přemýšlím nad tím, proč se tenhle velmi povedený parfém jmenuje Superman. Že by pro jeho super vlastnosti jako je síla, odolnost, nezničitelnost ? Rozuměj výrazná vůně jdoucí do prostoru se skvělou výdrží, i po koupeli. Tak přileť Supermane, ukaž se. Červenou perelínu nadnáší svěží lesní vítr , na jehož ostré špičce se nese na prchavý okamžik citronová tráva se zázvorem, jenž byla vzápětí vystřídána intenzivním nástupem divokého koření. Ve vzdušném mlýnku je koření namleto na jemný prášek, vánek ho unáší do dálav, kde je lapen nasládlou skořicí s kardamonem. K nyní již důkladně promíchané, příjemně uhlazené směsi se přidává jemný mýdlový proud, aby přinesl smyslný mošus, zakončující orientální hrátky svůdně podmanivé vůně.
Už vím proč Superman. Jako se Clark Kent proměňuje z nesmělého reportéra v charismatického hrdinu, stejně tak se mění i muž používající tento parfém, v pana nebezpečně neodolatelného.
Parfém je sice označován spíše jako pánský, ale určitě dokáže zaujmout i všechny příznivkyně kořeněných vůní. Že by za to mohly ty červené holínky Supermanova kostýmu ?

Nahlásit
  • 09.03.13

CPO. Hřebíček a kuličky nového koření, čerstvě roztlučené v hmoždýři. A do toho plátky suchého zázvoru. Prostě pánská silně kořeněná vůně. Jenže postupem času začaly velice nesměle vystrkovat své okvětní plátky sušené lipové květy s trochou jemného mýdélka - nepříliš sladké (ne-medové), později se nesmělosti zbavily a vysledkem je velice zajímavá a velice originální směs na hraně mezi pánskou vůní a unisexem. A velice povedená. Jen ten název nějak s obsahem tak nějak nesouzní…

Nahlásit
  • 07.02.13

Superman od Al Rehab - ač podle názvu je vůně jako by pánská, sluší bezpochyby i něžnému pohlaví. Jsem nadšena z její krásy a výdrže. Nenapadlo by mě, jak silně může vonět lipový květ s trochou zázvoru. Připomíná mi směrově Khaltat al Haram od Quarashiho.

Nahlásit

Hodnocení parfému Al Rehab Superman

Líbí se mi (20) 74%
 
Neutrální (3) 11%
 
Nelíbí se (4) 15%

Reklama


Reklama