Soft

Značka:

Al Rehab

Složení (neověřené)

dřevité tóny, citrusy, vetiver, vanilka, karamel, bílé pižmo, orchidej, jasmín

Popis parfému:

kolekce Al Rehab Style

od 145 Kč
  • 06.11.13

Prokřehlá sychravým podzimním počasím se vracím do vyhřáté babiččiny kuchyně a již mezi dveřmi můj nos bystří, hmm tady se něco peče. Jsem vítána jiskřivě svěží citrónovou polevou, která zpočátku vše přehluší, ale nenechám se ošálit a mé čichové buňky společně s mlsným jazýčkem neomylně vyčenichají vanilku a domácí karamel. Na stole leží plech s ještě horkými vanilkovými rohlíčky čekajícími na obalení v cukru. Sypu je do mísy, rohlíčky se koupou v bílém prášku. Vezmu si jeden a požitkářky si ho nechám v puse rozplynout. Takto vznikají závislosti …

Soft ze zdání obyčejné sladké jedlé vůně pozvedá do výšin gurmánského zážitku právě jiskřivý citrusový začátek, aby pokračoval v dokonale zakomponované hladké vanilce s mandlemi v karamelu a hřejivou santálovou notou v pozadí. Harmonický akord všech složek rozeznívá hustou, silnou, přesto však lehce vzdušnou vůni. Jemně okořeněný sladký obláček, který jen tak nezmizí, se šíří prostorem. Vymazlený, geniální, k sežrání :-)

Nahlásit
  • 25.08.13

Nejprv citronový cheesecake. Vanilka osvěžená kapkou lahodně kyselkavého citronu. Pak cukr, hodně cukru s vanilkou, občas mandle, občas návrat k citronu. Prostě pojízdná cukrárna.
Připravte se na to, že Soft je ukrutně sladký. Paradoxně se mi ale nejlépe nosí v horku 30+, krásně se rozvoní a ten citron je v něm osvěžující. Siláž je velká, výdrž zas tak oslnivá není - nějaké tři hodinky. Pokud se vám ovšem Soft otře do oblečení, bude vonět ještě nejméně měsíc po tom.

Nahlásit
  • 04.01.13

Celá nedočkavá jsem se těšila na Caru - ale počáteční nálož pomerančového květu mě nejen potěšil ale i přesvědčil .že to bude zcela odlišná vůně .
Vůně sládla - ke konci je hodně sladká mandlově sladká však Cary jsem se nedočkala

Nahlásit
  • 04.05.12

CPO. Čerstvě upražené mandle, ještě horké, obalené v teplém cukru. Luxusní gurmánka.....a ta podoba: Cara od Farmacia SS. Annunziata jako vyšitá.

Nahlásit

Hodnocení parfému Al Rehab Soft

Líbí se mi (156) 86%
 
Neutrální (19) 10%
 
Nelíbí se (6) 3%

Reklama


Reklama