Al Rehab Tooty Musk
 

Tooty Musk

Značka:

Al Rehab

Složení (neověřené)

karamel, pižmo, Květiny

Popis parfému:

kolekce Al Rehab Style

od 145 Kč
  • 27.03.15

Tootální malina. Opravdu ovocná ovocenka, žádná chemie… Pro někoho, kdo opravdu touží být malinou je ideální. Já čekala něco trochu květinovějšího, tohle je prostě čistá malinovo – jahodová šťáva. :D Průměrná výdrž, intenzivní, ale nerušivá hodně sladká vůně.

Nahlásit
  • 07.02.14

CPO. „Rychlé špunty“ s malinovou příchutí, ke kterým se později přidalo květinové pižmo a pár plátků zeleného jablka. Nakyslá malinová vůně sice bez ulepenosti, ale s určitou jednotvárností.

Nahlásit
  • 26.12.13

Tooty Musk je velkolepá malinová smršť – opojná, podmanivá, vyžadující opakování.

Na jejím začátku se ocitám uprostřed zahradního maliní obtěžkaného velkými temně růžovými plody. Intenzivní vůně zralých malin nekompromisně útočí na čichové buňky a doslova je válcuje živou představou šťavnatých bobulí vybízejících k nakousnutí.
Téměř sbíhající se sliny jsou zastaveny rozvinutím další fáze, ve které jsem rázem v kuchyni s hrnkem horkého malinového čaje v rukách. Labužnicky nasávám stoupající páru, jemné čajové tóny ohlazují čistě ovocný základ a přidávají jiskru svůdnosti oslazenou vanilkou.

Nemohu se nabažit této nádherně syté, hřejivé, jásavé variace podtrhující ženský šarm, s vynikající výdrží a příjemně zahalujícím obláčkem, který napevno ukotvil Tooty Musk v galerii nepostradatel­ných vůní.

Nahlásit
  • 06.11.11

Malinová Escada Sexy Grafitti

Nahlásit

Hodnocení parfému Al Rehab Tooty Musk

Líbí se mi (21) 62%
 
Neutrální (11) 32%
 
Nelíbí se (2) 6%

Reklama


Reklama