GeoBlack Woman

Značka:

Alviero Martini

Rok:

2007

  • 09.11.13

Kombinace suchého pepře, sladkého dřeva a prachového pudru. Zpočátku na mě působila jako extralight variace na Opium, ale pak se ztratila - zřejmě si začala hrát na schovávanou, protože se po čase zase objevila a rozvoněla se se do podoby medového dřeva se sladkým pepřem. Poměr cena/výkon je neuvěřitelně příznivý…

Nahlásit
  • 03.11.13

Tohle je temnější ségra L´Heure de Nuit! Chce se mi vykřiknout hurá. To jiskření, bublinky, pudr a šťavnatost po vzoru Mon Précieux Nectar se podařilo vtělit do další parádní kompozice. Může za to jednoznačně kombo pepře, medový, ale pořád lehce svěží akácie, a sladce pudrovýho kosatce, kterej to drží pohromadě. Klasickej základ se nijak výrazně neprojevuje, snad kromě tělovýho pižma, který dodává vůni přítulnost. Není to komplikovaná ani kdovíjak objevná kompozice, její kvality spočívaj v uhlazenosti a určitý lehkosti. Když vám sedne, budete se v ní cejtit prostě skvěle, odpočatě a uvolněně. Jak si jinak vysvětlit, že v tak hnusnym odpoledni a s hromadou restů na krku mám náladu jak vobrázek? Marš do tužebníku.

Nahlásit
  • 12.07.13

Složení:
Hlava - jasmín, jalovec, citrusy
Srdce - černý pepř, akácie, kosatec
Základ - tonka fazole, ambergris, pižmo.

Sladce krémová, hladká a hebká vůně. Působí velmi elegantně. Počáteční opepřený jalovec zmizí pod pižmovým závojem a vůně zjemní, zesládne. Já v ní cítím ještě i hřebíček, ačkoliv ve složení uvedený není. Úžasná výdrž, na pokožce minimálně 8 hodin, na oblečení až několik dní.

Nahlásit
  • 09.06.13

Nasávala jsem 3 dny… abych pochopila.
Dominující akát v prvních asi 10 min má nádech pepře a jalovce tak výrazný, že opravdu (jak je uvedeno v jedné recenzi na Fragrantica) připomíná „aroma“ vylučované při doteku mrškou zvanou knežice zelená. Naštěstí to trvá jen krátkou dobu, cca 10 min, pak už cítím jen krásnou krémovou vůni akátu podbarveného pižmem a tonkou s jen jemnou hořkou pikantní notou černého pepře, díky které vůně není monotónně sladká a působí na mě dojmem unisexu. Drží se u těla, výdrž na ruce 6–7 hod. Závěr je pudrový – nasládlý, sušší, takový noblesní .
Résumé: za málo peněz hodně muziky.

Nahlásit
  • 20.07.12

Černé mini, lodičky na jehlách, dlouhé vlasy sčesané hladce v týl, kočičí oči obtažené silně černí, rudé rty. -Black a Black Woman. Tajemná a svůdná, chutná, stvořena pro noční život, tak jako její parfém. Vůně která je všude kolem, tak silná a tak svá. Dominantní jako její nositelka. Žena dáma a žena vamp. Dotváří atmosféru noci. Je nocí. Je sladkou stopou, kterou trhá na kousky hořkost s ostrostí a dává jim šanci a hraje si s nimi. Kdo z koho. Noc a nebo den. Provokují. Tak labužnické sladké mámení, které stále nedá klidu a tak láká, je tak dobré a chutné, jako papričky v čokoládě. Jen už tam nejsou sami, je s nimi i něha a hebkost, hřejivost a vášen. Už se i přátelit začínají. Proč ten boj, proč to. Takhle je to krásné, takhle sem to já. Sladce mazlivá, svůdně líná. Kočičí žena s ostrými drápky v měkkých tlapkách a v heboučkém pudrovém kožíšku.

Nahlásit

Hodnocení parfému Alviero Martini GeoBlack Woman

Líbí se mi (35) 81%
 
Neutrální (5) 12%
 
Nelíbí se (3) 7%

Reklama


Reklama