Unter den Linden

Značka:

April Aromatics

Složení (ověřené)

lipový absolut z Francie, lipový extrakt z Bulharska, magnóliecitron

Kategorie:

květinová

  • 15.08.14

Autentická vůně lípového květu s citrónem, relaxační, léčivá, stačí jen si sednout a poslouchat ticho venkova, či se projít lipovou alejí. Tak povedenou vůní lípy s teplým větříkem jsem ještě nečichala. Společný jmenovatel April Aromatics je jiný způsob výroby, použití jiných složek - 100 % přírodní výtažky z rostlin, použití bio alkoholu, což navozuje pocit přírodních vůní a aromaterapeutickým podtextem. Všeobecně mohu říct, že vůně April Aromatics beru jako „dovolenou“ a odpočinutí si od mých ostatních milovaných niché vůní.

Nahlásit
  • 07.08.14

Lipové vůně jsou krásné, klidové, relaxační… Není v nich napětí , tajemno, vzrušení ani sex …….Jsou jako když vám babička uvařila lipový čaj a pohladila vás po vlasech….
Tato vůně je lipová, ale není to soliflor. Je to lipový květ s bergamotem, lehce oslazený medem. Bergamot tomu dává takovou zaprášenou trpkost, pro mě trochu rušivou. Ta je tam nejvíc v začátku, pak postupně mizí a vůně sládne a mění se v rozkvetlou lípu, ale aby nás to neotrávilo sladkou lipovou strnulostí a trochu nudnou přímočarostí , objeví se nenápadně magnolie a lehce to projasní , ale jen lehce, lípa stále hraje první housle ……..a vy jen uvolněně sedíte, vzpomínáte a stres dnešní doby vás opouští….

Nahlásit

Hodnocení parfému April Aromatics Unter den Linden

Líbí se mi (7) 100%
 
Neutrální (0) 0%
 
Nelíbí se (0) 0%

Reklama


Reklama