Ard Al Zaafaran Oud Muhannad
 

Oud Muhannad

Značka:

Ard Al Zaafaran

Složení (neověřené)

jasmín, gardénie, růže, santalové dřevo, dřeva vysušená sluncem

  • 07.11.14

Naše první seznámení bylo vskutku nečekané. V prvním okamžiku bych přísahala, že pan Oud Muhannad za sebe na schůzku poslal Amber & Spices z rodu Montale. Nádherný elegán, malinko štiplavý v nose. Mrknutím oka však přede mnou z ničeho nic stojí Montaleho Wood & Spices. No to mě podrž, muž mnoha tváří. Co je tohle za triky?
Bez váhání z něj mámím složení. No jistě, mohlo mě to napadnout. Pán si potrpí na santalové a ebenové dřevo, jemně dochucené vzácným kořením, hřebíčkem, skořicí a cestou na schůzku prošel kolem jasmínového keře.
Muhannad sice žije svůj vlastní život a má odlišný vývoj, ale nemohu se zbavit dojmu, že jsem hned na první schůzce uhádla, kdo jsou jeho kamarádi.
Bylo to velmi hezké seznámení, tuto známost budu s radostí udržovat. Pokud jsou pro vás Montalky příliš drahé, bez obav ji vyzkoušejte. Ostudu si s ní rozhodně neuděláte.

Nahlásit
  • 08.10.12

Pro mne jednoduchá, řídká, nekvalitní vůně. Jasmín je rozbředlý a zoufale nevýrazný, převálcovaný podivnou chemickou sladkostí, ke které mne nenapadá přirovnání. Santal s trochou skořice a hřebíčku se snaží, seč můžou, ale výsledek působí levně a neharmonicky. Za mě palec dolů. A nekupovat v žádném případě naslepo! (podrobnější recenze z toho udělat nejde, materiál na to v té vůni prostě chybí).

Nahlásit

Hodnocení parfému Ard Al Zaafaran Oud Muhannad

Líbí se mi (12) 67%
 
Neutrální (3) 17%
 
Nelíbí se (3) 17%

Reklama


Reklama