Vanille Insensée

Značka:

Atelier Cologne

Rok:

2011

Složení (ověřené)

vanilka, jasmín, limeta, větvičník, dřeva, koriandr

od 2759 Kč
od 1109 Kč
  • 04.03.16

Vanille Insensée je první vanilka, která je pro mě přelomová. Doposud jsem se této ingredienci vyhýbala. Tahle vanilka není mléčně pudinková, ale spíš čajová s jemně likérovým koncem. Má velkou výdrž a téměř se nevyvíjí, jen občas ucítím jasmínový vánek. Je svítivá a dost intenzivní, mužům bych ji nedoporučovala. Evokuje mi klidné odpoledne u čaje nebo kávy, strávené s mužem, který zbožňuje sladkosti…

Nahlásit
  • 07.02.14

Je příjemná ve všech fázích svého vývoje. Je to vanilka tak trochu jinak – zcela negurmánská. Vůně nemizí, spíš se snad ještě zintezivňuje. Výdrž i intenzita je slušná. Klidně i pro pány.

Nahlásit
  • 16.11.13

Sladce kouřová vanilka s rumovým nádechem hned na na začátku je vysloveně povedená. Rozvoněla se do podoby na troud vysušeného dřeva poprášeného vanilkovým prachem.

Nahlásit
  • 30.09.12

Tady máme luxusní nejedlou vanilku doplněnou citrusy a tmavým dřevem. Citrusy jsou zabudované do vůně jako jiskřičky, které osvětlují ostatní složky. Vanilka voní trochu opile a hutně ve spojení s ambrou a dřevem. Vyvolává ve mně představu vanilkového lusku a skrojku limety ve starodávné dřevěné šperkovnici. Anebo ještě lépe, je to vůně autora detektivek, který pracuje v noci u dřevěného psacího stolu v teplém světle lampy a pije u toho jemnou whisky uzrálou v sudech od bourbonu. Vanille Insensée má dost lehkosti i hloubky, takže se hodí do každého počasí, a drží výborně celý den.

Nahlásit

Hodnocení parfému Atelier Cologne Vanille Insensée

Líbí se mi (29) 88%
 
Neutrální (2) 6%
 
Nelíbí se (2) 6%

Reklama


Reklama