Oolang Infini

Značka:

Atelier Cologne

Složení (ověřené)

modrý čaj, bergamot, kouř, kůže

od 1859 Kč
  • 31.01.16

Modrý čaj jsem zatím neochutnala, ale oolong jako polofermentovaný čaj je méně svíravý než zelený nebo černý. To přesně jsem cítila, jemnou vůni čaje plného bergamotu bez hořkosti a svíravosti. Bergamot je zde hodně dominantní a lehce nasládlý, působí trochu suše, ale optimisticky.
Očekávané kouřové a kožené tóny se bohužel nedostavily, což je škoda, protože by vůně měla v sobě nějaký protiklad a vyváženost. Spíš jsem v závěru cítila malé množství zaschlého vanilkového cukru a celkově ve mně vzbuzovala představu něžných pastelových barev. Nejspíš bych si Oolong infini vybrala na odpolední procházku jako klidnou a relaxační vůni.

Nahlásit
  • 16.04.14

Na mé kůži je minimálně na 90 % totožná s nákladnější Bleecker Street. Není však pro dámy, které si nelibují v pánských tónech.

Nahlásit
  • 17.04.13

Černý čaj s kostkami ledu a opravdu štědrou porcí bergamotu - chladivý a osvěžující jak studená sprcha v parném létě. Postupně se ale kostky ledu rozpustily a objevil se vetiver - suchý, prohřátý sluncem a nasáklý nasládlým jemným kouřem. A to vše na mírně větrovém pižmovém nadýchaném polštáři. Příjemná á a nekonfliktní vůně - sice trochu jednotvárná, ale jinak velmi povedená. Je někde na hranici mezi unisexem a vůní pánskou …po jistém váhání bych se přiklonila spíš k vůni pánské.

Nahlásit
  • 30.09.12

Oolang infini má vonět čajem, kouřem a kůží. Mně voní jednoduše a přímočaře jako suchý silný Earl Grey. Nic jiného v podstatě necítím, jen ten bergamot a černý čaj. Občas vnímám ještě stopy jasmínu a to je vše. Oolang je čistý, hořký a svěží, nepochybně kvalitní. Vůně mě ale trochu zklamala, čekala jsem mnohem zajímavější vývoj. Nositele si představuju jako mladého muže v bílé košili a tmavě modré kravatě s kufříkem z pravé kůže nebo jako ženu, která ráda nosí elegantní pánský styl. V létě Oolang vyprchal během dvou hodin, v chladném počasí ale drží celý den.

Nahlásit

Hodnocení parfému Atelier Cologne Oolang Infini

Líbí se mi (13) 59%
 
Neutrální (9) 41%
 
Nelíbí se (0) 0%

Reklama


Reklama