Borsari di Parma Violetta di Parma
 

Violetta di Parma

Značka:

Borsari di Parma

Rok:

1870

  • 18.01.14

Já si prostě myslim, že za všechno může ylang. Tahle tichomořská potvora je pěkně dvojsečná zbraň. Udělá dojem krémovosti, jen aby vzápětí poslala do hry banány, a tím dokonale zkazila požitek z fialek. Fragrantica se mi pošklebuje, že tady žádnej ylang není, ale já vim svý. Violetta di Parma je hebká a úžasně krémová vůně roztrženýho pytlíku s banánovym pudinkem, kterej někdo omylem polil fialkovou Goutalkou. Díky, to mě fakt nebere.

Nahlásit
  • 01.01.12

Čerstvě natrhaná kytička fialek.

Nahlásit
  • 29.09.11

Violetta di Parma je naprosto úžasná, opravdu čisté fialky! Ale i přesto pátrám dál po jiných, tahle mi přijde malinko těžší, uvítala bych svěžejší vůni.

Nahlásit
  • 22.01.10

Mohu porovnat s jinou fialkovou vůni a to Violette Chérie od Berdoues. Violetta di Parma mi připadá hodně systetická, řekla bych = vůně bonbonků fialek. Fialky (květiny i bonbóny) mám ráda, takže mi tato vůně nevadí, ale Berdoues pro mě vyhrává na plné čáře - je jemnější, přírodnější…

Nahlásit
  • 11.07.09

Tohle je pravá fialka. Tohle cítíte, když si na konci jara kleknete a přičichnete si k orosené fialce. Žádné vanilkové pudinky apod. Tohle je krásná, čerstvá fialka, kterou jsem několik let hledala. Nedá se zrovna nejjednodušeji sehnat, ale kdo miluje vůni čerstvých fialek, tady je!!!

Nahlásit

Hodnocení parfému Borsari di Parma Violetta di Parma

Líbí se mi (27) 75%
 
Neutrální (7) 19%
 
Nelíbí se (2) 6%

Reklama


Reklama