CH L'Eau

Značka:

Carolina Herrera

Rok:

2011

Složení (neověřené)

HLAVA: citronový květ, bergamot, pomeranč

SRDCE: frézie, růže, fialka, konvalinkajas­mín

ZÁKLAD: heliotrop, santalové dřevo, skořice

od 212 Kč
od 1504 Kč
  • 12.06.17

Sotva stříknete ucítíte Light blue, ale jen po nástřiku, pak se rozloží malinko jinak. Ani nevím, co přesně cítím asi citrusovo květinová vůně. Možná trochu konvalinku cítím. A když přivoníte k flakonku tak cítíte bergamot, tedy když přičichnete k rozprašovači Light blue necítíte. Dnes mi teprve vůně došla, tak budu testovat. Každopádně pěkný flakonek s písmenkovým přívěskem. Dobře se bude v kabelce nosit.

Nahlásit
  • 20.02.15

Výrazná ovocně-květinová vůně, ale vážně velmi výrazná. Pro někoho možná ostrá, pro mě velmi příjemná. Citronový květ, bergamot a pomeranč je v začátku hodně výrazný, až možná trošku zaštipující, dlouho ale tenhle začátek neucítíte. Nejvýrazněji vás osloví srdce parfému: frézie, růže, fialka, konvalinka a jasmín. Na můj vkus možná až moc velmi výrazných složek, proto je cítít tak velmi a tak intenzivně. Pro někoho může být ostrým bolehavem. Nejvíc z celé vůně mě však zaujal základ, který je díky předešlým bílým květinám nečekaně slaďoučký a teplý, hřejivý, konejšivý. Celá vůně působí víc výrazným než klidným dojmem, je lehce provokativní, rozhodně není lehkou vodičkou, jak by se dle jemného flakonku mohlo zdát. Je svěží, ale výrazná.

Nahlásit
  • 26.04.13

Hořkokyselá citrusová kůra s jemnými květinami, nesladká a osvěžující, postupně se uhlazující a přecházející do nasládlého dohladka vyhlazeného dřeva s velmi jemným skořicovým nádechem. Neobvyklá, zato velmi povedená kombinace. Vůně je navíc jemná a neobtěžující…

Nahlásit

Hodnocení parfému Carolina Herrera CH L'Eau

Líbí se mi (47) 77%
 
Neutrální (9) 15%
 
Nelíbí se (5) 8%

Reklama


Reklama