Osez-Moi!

Značka:

Chantal Thomass

Rok:

2009

Složení (neověřené)

plumérie, růže, heřmánek, pivoňka, vanilka, pižmo, vetiver

Kategorie:

květinová

  • 29.04.12

Vôňa pižma, lahodných bielych kvetín v bohatom náručí púdru …
čaro prvej lásky… alebo lahodná, ako vôňa milujúcej matky…
výnimočná, ako svadobný deň nevesty v bielom závoji , pripravenej povedať svoje : beriem…
Veľmi ženská vôňa, sladšia a púdrová , nečakajte nič svieže , drevité ani citrusové, prosím ! -toto je vôňa ženy, ktorá miluje nežne .

Nahlásit
  • 16.01.12

Prekvapivo lineárna a nevinná. Sladká – nevtieravo, trpezlivo, vytrvalo. Napriek názvu, ktorý je vyzývavý (trúfnite si na mňa) a tak trochu hypoteticky milenkovský, je vôňa skôr manželkovská. Romantická, a predsa každodenná. Je „facile à oser“ – nie je ťažké si na ňu trúfnuť, nosiť ju podľa ľubovôle. Predpokladám, že chlapom sa páči. Je v nej prísľub zdravej romantiky, splnených manželských povinností a ešte aj napečených koláčov.

Nahlásit
  • 13.06.11

byla to několikátá zkouška v pořadí a hodně mě překvapila. Nikdy předtím mě totiž nezaujala a dnes ano. Když jsem byla těhotná přála jsem si mít nějakou lehce heřmánkovou vůni. Takovou miminkovskou. Lehounkou jako pírko. Mé naděje se tenkrát upínaly k Bvlgari Petit et Mamans, ale to bylo zklamání. Škoda, že jsem neznala Osez-Moi! Voní mi hlavně heřmánkem, pižmem (vykoupané batole), svěžestí (vetiver), růže a pivoňka zůstává v ústranní a jen dokresluje a zněžňuje dojem. Láska na několikátý počich. Určitě své dělá i moje oblíbená vanilka, ta k domovu a mimi, dětem, patří.
A přitom to není „sterilní“ vůně. Má hloubku, a baví mě. Neobtěžuje, je nenápadná, ale ne uťáplá.
A ta výdrž mě fakt překvapila. Lehké ťupnutí a vydrželo celý den.

Nahlásit
  • 13.01.11

Z téhle vůně jsem zmatená. Tváří se jako bohatá květinovka s vanilkou, ale… je tam tón, který nejsem schopna pořádne identifikovat a který mě znepokojuje a provokuje. Je to vítr s vodou a nechápu, kde se tam vzaly. Jako kdyby do pivoňkovo růžové zahrady vtrhla bouřka. Nejsou to větrové bonbony jako třeba v Apres, tohle je průtrž mračen, rychlá smršť. Nemůžu odtrhnout nos od zápěstí, pořád kontroluju, jestli se mi to jenom nezdá - nosit bych ji nemohla, činí mě roztěkanou, pořád ji musím sledovat… Nicméně - je to ve své kategorii suverénně nejoriginálnější vůně, co jsem poznala.

Nahlásit
  • 09.01.11

Velmi ženská, něžná, spíše romantická pudrovo/květinová vůně. Ale velmi odlišná od vůní typu rozevláté Love in Paris, či Moschino Funny. Lehčí. Cítila jsem i heřmánek, kvůli kterému jsem byla na vůni zvědavá. Vůně pudru a pižma. Dokreslují růže a pivoňka. Buď možno nosit k byznys oděvu, nebo k rozevlátému ležérně romantickému. Strohému kalhotovému kostýmku dodá něhu a ženský aspekt, květinovým šatům a klobouku třešničku na dortu. Něžná sladkost, žádná kyselost. Takhle by mohl vonět krém. Na denní nošení, včetně kanceláře, vhodné i na jednání, dokreslí ženskost a zranitelnost, neobtěžující až univerzální vůně, ale rozhodně zapamatovatelná, jedinečná. Vzhledem k výraznému pižmu ne zcela nevinná a asexuální, ale ne zas tak erotickým dusnem nadupaná jako Kingdom, či Musc Nomade. Výborná celodenní výdrž.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Chantal Thomass Osez-Moi!

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Chantal Thomass Osez-Moi!

Líbí se mi (200) 80%
 
Neutrální (37) 15%
 
Nelíbí se (13) 5%

Reklama


Reklama