Comptoir Sud Pacifique Vanille Abricot
 

Vanille Abricot

Značka:

Comptoir Sud Pacifique

Rok:

1994

Složení (ověřené)

jackfruit, meruňka, papája, cukrkandl, vanilka

od 615 Kč
  • 23.08.12

Ovocné bonbóny a vanilka. Dusivé sucho přejde do přesladkého lepiva. Jen jedlé tóny, nic víc. Roztomilý fujtajblik.

Nahlásit
  • 23.08.12

Slaďoučký dezert, na kterém si pochutnáváte v letní zahradě. Vanilková zmrzlina a čerstvé meruňky, posypané trochou cukru, který zjemňuje jejich nakyslou chuť.

Vůně je sladká a zároveň svěží díky meruňkám, připomíná mi prázdniny, léto, proto ji nosím častěji v teple, v zimě ale taky neudělá ostudu. Jediné, co mi vadí, je slabší výdrž, je nutné ji přes den obnovovat.

Nahlásit
  • 03.01.08

Hmm, jsou to meruňky, ne broskve. Sladká, vanilková vůně, mě silně připomínající L od Lolity, tou meruňkou mi přijde taková zajímavější. Na zimu příjemně pohádková,sladká, hřejivá. Dlouho už o ní uvažuju :)

Nahlásit
  • 05.08.07

Nomen omen,tak by se krátce dal shrnout tenhle parfém,kdo čeká něco víc,než meruňky a vanilku,ten ostrouhá.Navíc se ty meruňky brzo vytratí a zůstane jen vanilka,ale…ty meruňky jsou velmi hezké a ne umělé a ta megaporce vanilky je jiná vanilka,než bývá běžně cítit,taková,jako sice sladší,ale zase přírodnější,vý­raznější,pros­tě jiná,ale znova opakuju,je to sladké všecko dohromady dost a dost.A navíc to obstojně drží,kdo má chuť na vanilku v krystalicky čisté podobě,šmrncmuté závanem meruní,ten si naopak příjde na své.

Nahlásit

Hodnocení parfému Comptoir Sud Pacifique Vanille Abricot

Líbí se mi (16) 64%
 
Neutrální (7) 28%
 
Nelíbí se (2) 8%

Reklama


Reklama