Desperate Housewives Forbidden Fruit
 

Forbidden Fruit

Značka:

Desperate Housewives

Rok:

2006

Složení (neověřené)

Kategorie:

květinově ovocná

  • 22.03.11

Zralé jablko v rozkvetlé zahradě plné včel - původně převažující jablko postupně trochu ustoupilo a spolu s květenou vytvořilo jemnou pižmovou jablečně dřevitou vůni vhodnou pro babičku i vnučku. Vedle All About Eve (se kterou je podobnost po úplném rozvonění patrná) další důkaz toho, že jablko ve vůních může mít echt vysokou úroveň…

Nahlásit
  • 22.10.08

Když se mi konečně do spárů dostala tato vůně, pozitivně hodnocená zahraničními uživateli /a např.dost chválená na basenotes/, nezbylo mi než s pochvalami souhlasit. Forbidden Fruit je podle mého názoru jedna z nejpovedenějších vůní od Coty. Začíná jablečně, ale není to jablko, které je v tisíci a jednom parfému Light Blue počínaje a DKNY Be Delicious konče: toto je jablíčko jako ze zahrady, jako živé, s láskou pěstované - nevím, jak se jmenuje odrůda šťavnatých, načervenalých jablek, které nádherně voní, ale to je ono. Nicméně nechme jablka jablky, to je ta nejméně zajímavá část: pak se k jablku přidruží složky, které vytvoří něco, co se hrozně špatně popisuje, ale překrásně voní: neřekla bych, že jsou to čistě jen květy /které uvádí složení/, ale spíš něco jedlého, medového … Nebo že by to byla opravdu vistérie? Akát? Sem tam probleskne jasmín a ylang-ylang, ale umírněně. Nemohu se zbavit dojmu hebké medovosti /později je navrch dokreslena vůní luxusní vanilky/ a především, pokud jde o květy, dlouho jsem hledala vůni keřů, které začnou kvést na jaře /většinou ve městech, v parcích, kvetou a voní ještě počátkem léta, zase nevím, jak se tyto keříky jmenují :)), ale jejich vůni jsem si v parfému vždycky přála, a tady je. Zajímavé, jak k nám občas doputují zcela náhodou vůně, které jsme si představovali, ale ani nedoufali, že existují :-) FF stojí minimálně za vyzkoušení. Smyslností se blíží takovým velikánům jako je Mahora nebo M. Williamson /nejsou stejné, Forbidden Fruit není zdaleka tak pronikavě omamná a silná, ale určitá opojnost je společným jmenovatelem všech/. A nemohu nezmínit excelentní, takřka bezkonkurenční výdrž: když se večer lehounce navoním, ještě ráno je parfém patrný /to jsem zažila jen u mála vůní/. Myslím, že u této edp nebude třeba nosit se sebou obří láhve a odstřiky :-)) Pokud hledáte lehounkou, vílí vůni, Forbidden Fruit se vám asi líbit nebude. Pokud hledáte smyslný, sexy parfém, pak by to mohla být trefa do černého. Musím souhlasit s názory, které se často objevují v zahraničních recenzích, že FF je ideální vůně na rande :-)
Jsem ráda, že jsem vůni nezavrhla jen kvůli spojistosti s komerčním seriálem. Ani ve snu by mne nenapadlo, že Coty může sestavit tak zajímavý parfém, zvlášť když byl vytvořen jako „doprovod“ k telenovele Desperate Housewives.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Desperate Housewives Forbidden Fruit

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Desperate Housewives Forbidden Fruit

Líbí se mi (20) 71%
 
Neutrální (5) 18%
 
Nelíbí se (3) 11%

Reklama


Reklama