Dianne Brill

Značka:

Dianne Brill

Rok:

2008

Složení (ověřené)

květinová esence, zelený fík, Koření, dřeva, fazole tonka

Popis parfému:

Autorkou této vůně je Valerie Garnuch-Mentzel.

Kategorie:

orientální - kořeněná

  • 24.06.12

Dianne Brill je výrobce kosmetiky, takže tato vůně je zatím solitérem. Když jsem se dívala na jejich stránky, tak mě… nezaujaly. Závěs z perel a design produktů novodobý Pin up girls.

Složení je poměrně jednoduché a má navodit pocit, „jako když otevřete dárek ve kterém je prádlo, šperky nebo vynikající bonbóny“. No řekněte sami, chtěli byste něco takového zkusit? Zvláště když se na vás z plakátu zubí odbarvená děva se síťovými punčochami?

Vůně je někdy připodobňována ke Jungle L'Élephant od Kenza a musím říci, že právem. Slon je ovšem pistáciový a sladší, kdežto tady převládají tóny pomeranče, i když trochu syntetické, ale ještě na hranici snesitelnosti. Sladkost pak není vanilková, ale spíše kořeněná a snad lehce dřevitá. Poměrně výrazný je hřebíček a skořice. Sem tam se vyskytnout i sladší ovocné tóny, ale jen maličko. Je to vůně spíše šťavnatá než suchá.

Vůně se moc nerozvíjí a voní stále stejně. Pokud Vám nebude vadit trochu syntetický pomeranč a máte rádi Slona, pak je tato vůně jako stvořena právě pro vás. Slona bych si asi do parného léta nevzala, Dianne by byla snesitelnější.

Nahlásit
  • 29.05.11

Vůně s gurmánskými tóny - kokos, sladký ovocný kompot a sušené švestky naložené v ovocné pálence. A tím vším se prolíná jemná květena. Po rozvonění navíc pudrově krémový závoj. Představa harémová vůně se sama nabízí…

Nahlásit

Vlastnosti vůně Dianne Brill Dianne Brill

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Dianne Brill Dianne Brill

Líbí se mi (19) 90%
 
Neutrální (1) 5%
 
Nelíbí se (1) 5%

Reklama


Reklama