Eisenberg Le Péché
 

Le Péché

Značka:

Eisenberg

Složení (ověřené)

HLAVA: ibišek, vonokvětka, pomerančový květ

SRDCE: jasmín, průsvitná ambra, vanilka

ZÁKLAD: vetiver, pačuli, santalové dřevopižmo

  • 14.07.12

Květinová vůně pro staromódního gentlemana z vyšší společnosti. Přenese vás do salónku s dřevěným nábytkem, temně rudým polstrováním a tmavě modrými závěsy. Vystylované dámy postávají okolo a zvonivě se smějí zatímco si přitukávají sklenkami vína. A gentleman navoněný touto vůní, který projel snad celý svět a zná spoustu vlivných lidí, tam jen tak postává a užívá si obdivu těchto dam.
Vůně je hodně květinová a tím je trochu nezvyklá. Vytváří neodolatelně přitažlivou atmosféru, kterou ještě umocňuje vanilka se dřevem. Je to takový ten typ vůně, který si snadno zamilujete hned po prvním přičichnutí.
Dobře vyvážený mix pižma, ambry, pačuli a vetiveru ještě více poukazuje svou až falešnou skromností na úžasnost nositele této vůně. A vanilka už jen dodá, že tenhle svůdník je vážně ten nejlepší.

Nahlásit
  • 02.07.11

Naprosto skvělá květinovo-musková vůně pro pány. Velmi mi připomíná Narciso Rodriguez for her. Takhle nějak měl vonět Narciso Rodriguez for him :-). Má skvělou výdrž (12 hod s velkou rezervou) a snadno se nese prostorem. Tahle vůně rozhodně nepatří mezi ty diskrétní, která by se držela pár centimetrů u těla. Rozepisovat se o jednotlivých složkách mi přijde neúčelné, neboť tahle vůně působí velmi kompaktně a stejně bych neuměl určit, které hlavní části tohoto parfému vlastně vytváří tak nádherný a slovy stěží popsatelný výsledek. Zatím zkoušeno jen v létě a mohu napsat, že vyšší teploty této vůni rozhodně svědčí. Z Le Péché žádná jednotlivá složka zbytečně nepoutá pozornost, neobjevuje se nic, co by nějak obtěžovalo, a to ani v základu. Tuhle vlastnost považuji za hodně vzácnou :-). Naopak čím déle od aplikace, tím lepší pocity. Je to prostě nádherná a harmonická kompozice velmi dobře vybraných složek a pro mě klasická „návykovka“.

Nahlásit

Hodnocení parfému Eisenberg Le Péché

Líbí se mi (7) 88%
 
Neutrální (0) 0%
 
Nelíbí se (1) 13%

Reklama


Reklama