Etienne Aigner Too Feminine
 

Too Feminine

Značka:

Etienne Aigner

Rok:

2006

Složení (neověřené)

HLAVA: mučenka, vodní meloun, maliny, grapefruit

SRDCE: tuniský pomeranč, egyptský jasmín, čínská magnólie, parmská fialka
ZÁKLAD: vetiver, větvičník, kosatec, santalové dřevo

  • 01.06.07

Budu sice už třetí,kdo píše recenzi na tenhle parfém,ale nedá mi to,protože se mi dost líbí,po dlouhé době něco,co mne zaujalo,protože po nějaké ovocné vůni mi už bylo smutno a tohle čistá ovocenka je.Připadá mi,jako bych vzala odšťavňovač a hodila do něj červená jablka a jahody,ale lesní,ty malé aromatické kuličky,ne zahradní šlechtěné a vyrobila šťávu.Na dochucení je v té šťávě špetka vanilky,ale jen vanilky,bez cukru,víc se mi jeví do ovocna,než do sladka,prostě tahle vůně je taková džusová a mohla bych ji celoročně,ovšem opravdu na prostřídání s jinačím typem.

Nahlásit
  • 08.05.07

Až jednou dostanete chuť na dezert v podobě misky nádherně červených čerstvých jahod, určitě zajděte k Aignerovi. Velmi příjemné prostředí, na každém stole váza s neodolatelně vonící kyticí růží a jahody … jahody ty tu podávají s lehkým popraškem cukru tak, aby ještě víc vynikla jejich chuť. K Too Feminine už toho ze sebe zřejmě víc nevymáčknu… růže a jahody, jahody a růže a tak pořád dokola, druhá sloka jako první :) Veškerý můj dojem z Too Feminine je opravdu jako sedět v příjemném prostředí, jíst jahody a být obklopen jemnou vůní růží… je to dokonale uklidňující, konejšivá, ovocně sladká a optimistická vůně. I poměr mezi jahodou a růží je pěkně vyvážený - růže dodává TF určitou ženskost, aby to nebyla jen rozverně protivná, sladká, jahodová voda pro otravné růšovoučké diblíky, a není tam růže zase tolik, aby to byl nostalgický odér růží pro starší paní, s touhou vrátit nositelce díky jahodám něco ze ztraceného mládí. Určitě se hodí na denní nošení skoro celoročně, jen se domnívám, že celoročně nebude nikoho bavit… Přece jen z přemíry, byť sebelepších jahod, může každý jednou dostat kopřivku… v lepším případě začnou jen nudit :) Nakonec - jen pro zajímavost - jahody ve složení TF vůbec uvedeny nejsou.

Nahlásit

Hodnocení parfému Etienne Aigner Too Feminine

Líbí se mi (31) 56%
 
Neutrální (13) 24%
 
Nelíbí se (11) 20%

Hodnocení odbornice

  • 18.06.07

Začátek Too Feminine mi byl velice příjemný - zapůsobil nesmírně optimisticky, vesele, byla to taková žensky svěží směsice růží a ovoce, převážně jahod. Růže v tom nebylo tolik, aby mi to vadilo (nepatřím mezi milovnice růžových tónů), a svěže ovocné složky zase není takové množství, aby Too Feminine byla typickou ovocnou „šťávičkou“. Řekněme,...

číst více

Reklama


Reklama