Faith Hill Faith Hills
 

Faith Hills

Značka:

Faith Hill

Rok:

2009

Složení (neověřené)

HLAVA: hruška, neroli, růžová pivoňka
SRDCE: magnólie, exotický jasmín, gardénie

ZÁKLAD: kašmírové pleťové pižmo, kosatec, vetiver

  • 20.08.13

Faith Hills má hrozně pěkný flakon, to zaprvé. Nemuset parfémy skladovat v temnu, stojí na mém toaletním stolku. Béžová s černou je slavná a šik a stužtička na flakonku vždycky vypadá roztomile.
Co se týče obsahu, Faith mě v první chvíli poněkud vyděsila, jelikož po prvotním několikavteřinovém závanu podobném Poeme bez cukru jsem cítila hutné fialkové lepidlo (neděste se, lepidlo já cítím v polovině fialkových vůní). Na mysl mi v tuhle chvíli přišla podobnost se Zuhoorem (dost podobné), Insolence Eau Glacée (maličko vanilkovější a proto i teplejší), Annick Goutal (zelenější, čerstvější, svěžejší a „vlhčí“) a především s klasickou Insolencí (ta podoba tam je!).
Lepidlo ale za nějakých 20 minut naštěstí přešlo a vůně se rozložila do něžné, ženské, lehčí, mírně sladké květinové kompozice (dokonale propojený jasmín s magnólií, fialkou a snad i pomerančovým květem) podkreslené tělově teploučkým pižmem. Siláž tak akorát, po pěti střicích jsem na hodinku vyběhla do města a co chvíli kolem mě Faith zavlála, výdrž budu muset ještě ozkoušet, ale i kdyby za moc nestála, za ty penízky se klidně můžete polévat. Mimochodem, béžovolososová barva tekutiny k vůni perfektně ladí.

Nahlásit

Hodnocení parfému Faith Hill Faith Hills

Líbí se mi (2) 100%
 
Neutrální (0) 0%
 
Nelíbí se (0) 0%

Reklama


Reklama