Hilary Duff With Love... Hilary Duff
 

With Love... Hilary Duff

Značka:

Hilary Duff

Rok:

2006

Složení (neověřené)

HLAVA: mangostana, Koření

SRDCE: květ mangostany, dřevo cocobolo
ZÁKLAD: ambrové mléko, ambrové pižmo

  • 25.07.10

Můj nejnovější krásně ženský a smyslný přírůstek.
V začátku je cítit ovoce mangostana,ochut­nala jsem ho na dovolené a prosila bych neplést s mangem,opravdu tyhle dva plody nemají nic společného.Man­gostanu doplňuje hladké koření,které vůni tlumí a zároveň jí dává trochu tajemný nádech a oboje je zalito mandlovým mlékem,v pozadí je troška ambrové tíhy a sladkosti.Vůně mi připomíná nasládlý koktejl,navíc nepůsobí teple,ale lehce chladivě,přesně jako akorátně vychlazená sklenice s perfektně namíchaným pitím.
Typická letnička to ale rozhodně není,nepodává si ruku s escadovitou sirupovostí a taky to není obvyklá celebrití vůně typu spolupráce s Avonem,která by se rozpadla do lacinosti a takové parfémové anonymity.Naopak má svoji osobitost,dostatek originality a výbornou výdrž.
A reklama se mi líbí,není to žádný umělecký počin,ale má to nápad a šmrnc a okamžik,kdy muž zvedne odhozené šaty dívky,kterou se snaží dohonit a přivoní k nim,to je asi to,o čem sní každá žena,která parfémy používá…Witch Love.

Nahlásit
  • 06.05.10

Myslím, že aspoň malý popisek by si ta vůně zasloužila. Osobně jsem byla mile překvapena. Reklama na tuto vůni je ovšem příšerná…

Především je potřeba říci, že je to sladká vůně. Dívala jsem se na složení na Fragrantice a tady… trochu se liší, vlastně docela dost :o).

Já v tom cítím cukr, hnědý, krystalický cukr a mandlové mléko. V podstatě jednoduché :o).

Fragrantica ji řadí mezi orientálně kořeněné… Nemyslím, je spíše gurmánská.

Nahlásit

Hodnocení parfému Hilary Duff With Love... Hilary Duff

Líbí se mi (41) 53%
 
Neutrální (21) 27%
 
Nelíbí se (15) 19%

Reklama


Reklama