Histoires de Parfums 1889 Moulin Rouge
 

1889 Moulin Rouge

Značka:

Histoires de Parfums

Rok:

2009

Složení (ověřené)

HLAVA: mandarinka, švestka, skořice

SRDCE: pelyněk, damašská růže
ZÁKLAD: kosatec, pačuli, pižmo, vanilkakůže

od 1491 Kč
od 2679 Kč
  • 11.08.15

Miluji skořici, v létě na knedlících, v zimě ve svařáku a tady jsou lopaty jemné, hebké skořice se švestkovými povidly, poctivě vařenými na peci ze švestek, žádná chemie. Je tam i trocha té slivovičky, ale je kvalitní, řetízkuje.. Pudr (kosatec) a šťavnatá červená rtěnka,je reminescence Lipsticke Rose, jemný semiš, typická rtěnková vůně, jaké miluji, už jen pro to kouzlo zašlých časů … Miluji Lipstick Rose, pro její uhlazenost, ale Moulin Rouge, to je jízda, pro všechny, kteří milují život v kouzlu okamžiku.

Nahlásit
  • 02.02.15

Nepamätám si už, ako vonia Absinth (pila som ho naposledy v dvadsiatke), navyše spolu so slivkou, ale pri prvom ovoňaní, sa na mňa vyrúti poriadna dávka slivovice. Nemôžem si pomôcť – pravá, vysoko percentná a určite pálená na čierno. Avšak nespanikárila som, vydržala a tak po uvoľnení slivovicového šialenstva, to už pre mňa bola len veľmi príjemná prechádzka, ktorá ma vtiahla priamo do deja i diania v Moulin Rouge – jemne voňajúce drevo, kvalitný tabak i sedačky z jemnej kože krásne dopĺňali zapudrovaný kosatec, ktorým určite voňali všetky tanečnice.Dokonalá kompozícia, ktorá zahreje i upokojí. Podľa mňa čisto unisexová vôňa vhodná i pre pánov. Výdrž výborná, po odznení alkoholických orgií sa drží viac pri tele.

Nahlásit
  • 16.11.14

Krásná vůně podzimu. Skořice a švestka. Na malou chvíli vše pokazil pelyněk, který tam najednou prudce vykoukl a chtěl všem ostatním složkám ukázat svou sílu. Už jsem se lekla, že vůně půjde špatným směrem, ale je moc příjemná. Je to jedna z mála vůní, kde se postupně objevují všechny složky. Vanilka a pižmo dodají sladkost. Kosatec, se svou máslovou vůní, jemnost. Pačuli zelenou vlhkost a kůže vše zahladí. Po celou dobu je přítomná troška skořice. Něco podobně zdařilého jsem čekala podle popisů od Night - Judith Leiber , která bohužel mé očekávání nesplnila.

Nahlásit

Hodnocení parfému Histoires de Parfums 1889 Moulin Rouge

Líbí se mi (15) 58%
 
Neutrální (5) 19%
 
Nelíbí se (6) 23%

Reklama


Reklama