Fancy

Značka:

Jessica Simpson

Rok:

2008

Složení (neověřené)

HLAVA: hruška, meruňka, červený rybíz

SRDCE: gardénie, jasmín, mandle, karamel
ZÁKLAD: santalové dřevo, vanilkaambra

Parfuméři:

Dadier Alexis

od 595 Kč
od 679 Kč
  • 07.11.12

Fancy jsem měla v tužebníku, pak dlouho nebyla a když se zase objevila, musela jsem po ní šmátnout, takže mám splněný sen.
Vůně je vyšší třída, než běžná drogerková produkce, už samotná krabička naznačuje, že si s ní její tvůrci dali práci, květinový potisk je i na vnitřní straně a flakonek je potěcha pro oko, jednoduchý, nepřeplácaný, ale přitom propracovaný k dokonalosti a téměř secesně laděný.
A samotná Fancy? Ano,je to kategorie slaďárna, ale ne bezduchá, je sytá, plná a poctivě hutná, taková, že by se za ni nemusel stydět ani papá Mugler.
Je to festival domácích sladkostí. Měkký mechový piškot, linecký koláč, právě uvařený vanilkový pudink, nešizená vanilková zmrzlina, smetanový karamel a domácí šťáva typ zahradní směs.
Zpočátku mi připomíná Carolinu od Herrera, po chvíli už nastupuje ta cukrárna v plné parádě.
To,co ji povyšuje nad ostatní prvoplánově sladké vůně, je ta poctivost, jak ve zpracování, tak v tom, že Fancy nic nepředstírá, ona je prostě taková, žensky sladká a líbezná, podobně, jako Angel, ten je ovšem trochu ukřičený a má drsné spodní proudy, Fancy je hladká a oblá, jako vanilkový atlasový bonbon.

Nahlásit
  • 29.01.11

Tato vůně je velmi vanilková. Hodně mi připomíná vanilku od Rochera, ale ta se mi silně nelíbí. Tahle vanilka je s karamelem a kombinace těchto dvou infrediencí z ní dělají krásnou hebkou jemnou vůni s dobrou výdrží. Kategorie: SLADKÁ:-)

Nahlásit

Hodnocení parfému Jessica Simpson Fancy

Líbí se mi (66) 79%
 
Neutrální (15) 18%
 
Nelíbí se (3) 4%

Reklama


Reklama