Lorenzo Villoresi Iperborea
 

Iperborea

Značka:

Lorenzo Villoresi

Rok:

2010

Složení (neověřené)

zelené květiny, citrusy, ovoce, konvalinka, magnólie, mimóza, brambořík, dřeva, jasmín, pomerančový květ, tangerinka, broskev, pižmo, zelené tóny

Kategorie:

květinová, květinově zelená

od 1750 Kč
  • 30.08.11

Jemná unisexová vůně, pěkná, nenáročná, ale tak trochu obyčejná. Voní lehoučce, světlezeleně, citrusovo-jemně květinově, trochu na styl Cristalle Eau Verte. A i když pro ženu se mi nejeví moc převratná, tak o to krásněji může její jemná květinovost a dojem čistoty vyniknout na muži.

Nahlásit
  • 12.07.11

Když smícháte trochu zeleně, mimózy, magnólie, jasmínu a nějaké to ovoce, můžete mít buď klasickou svěženku nebo italskou svěženku. Italská svěženka je Iperborea. Typickou zatuchlinku tady rozhodně nehledejte. Mejdlíčko, ale decentní, extračistota, ale ne sterilní. Ač to říkám nerada, protože to vždycky vyzní víceméně prvoplánově - tahle čistota je sexy, ale jinak než whitemusková. Opravdu evokuje představu ještě mokrého osprchovaného těla, což má pochopitelné konotace. S chutí bych ji využila na chlapa, kterej nemá rád sladkosti a neberou ho orientálky. Tomuhle neodolá.

Nahlásit

Hodnocení parfému Lorenzo Villoresi Iperborea

Líbí se mi (26) 74%
 
Neutrální (7) 20%
 
Nelíbí se (2) 6%

Reklama


Reklama