Louis Cardin Gold
 

Gold

Značka:

Louis Cardin

Složení (neověřené)

  • 26.10.16

Ve vůni jednoznačně poznávám nápoj Mochito s kapkou citrusů (pro mě grep). Boží unisex pro zábavné lidi (na někom nudném si ji prostě představit neumím). Po čase jemně zesládne a zdřevití, ale nikdy nedojde do ulepené sladkosti. Nakonec cítím pryskyřice, které mi připomínají kostel.

Nahlásit
  • 12.04.14

Nádherně svěží parfém. Ani bych nevěřila, že je to „orientálka“. Nádherně silná plná vůně, ve které dominuje vůně pomeranče - nebo spíš pomerančové kůry - malilinko nahořklé, ale hořkého je tam jenom tolik, aby vůně nebyla přeslazená, nebo moc kyselá. Je prostě akorát. Není to ulepená ovocenka. Po krátké době zpudrovatí. Pudrové vůně miluji, takže to je přesně to, co jsem hledala. Pomeranč, růže a vanilka z ní dělají vyváženou velmi svěží, elegantní ale také decentní a nevtíravou vůni čistoty, které si každý všimne. Žádný bolehlav. Tato vůně má duši. Prostě náádhera! A není drahá!

Nahlásit
  • 05.12.13

Přivonění k tomuto smyslnému parfému je jako klíč od brány orientálního snu. Gold přináší lesk palácových komnat vyzdobených drahými tapisériemi na stěnách, nadýchanými závěsy na oknech, hlubokými koberci na podlaze a blyštivým brokátem potaženými sofa s hedvábnými polštáři. Uprostřed přepychu na ebenovém stolku vykládaném slonovinou se jako perla vyjímá elegantní bílo-zlatý flakonek odhalující sametově hebké pohlazení elegantní zapudrované vanilky.

Její třpyt začíná nárazem citrusové vlny s dominujícím červeným pomerančem i se špetkou kůry. Načechraný hřeben se během chvilky roztříští v klidné hladině hřejivě se linoucího voňavého koření, aby hladce promíchané esence vytvořily komorní špalír pro nastupující vanilku. Tiché šumění jemně nasládlého aroma postupně nabývá na intenzitě, vanilka je již plně přítomna a s decentním odstupem doprovázena suitou z jemného santálu. Společně otvírají náruč nesmělé růži a pozvolna se vzájemně prolínají do měkké pudrové záře, která svůdnou intimností halí svojí nositelku a unáší mysl odpočinout do pohádkových dálav.

Nahlásit

Hodnocení parfému Louis Cardin Gold

Líbí se mi (17) 77%
 
Neutrální (4) 18%
 
Nelíbí se (1) 5%

Reklama


Reklama