Salvatore Ferragamo F Pour Homme
 

F Pour Homme

Značka:

Salvatore Ferragamo

Rok:

2007

Složení (neověřené)

HLAVA: levandule, jablko

SRDCE: černý pepř
ZÁKLAD: labdanum, kůžeambra

Kategorie:

orientální, orientální - kořeněná

  • 05.03.14

Probírala jsem se staršími vzorky a narazila na tuhle pánskou vůni, kterou jsem dostala k nějaké objednávce a kterou jsem se ani neobtěžovala otevřít.
Dnes jsem to tedy napravila a musím říct, že mne doslova uchvátila.

Jedná se o jemnou, ale sexy vůni. V prvním okamžiku na mne vykouklo kyselé jablko se snítkou levandule a po té se dostala ke slovu ambra, která díky pepři zůstala chlapská. Všechny složky jsou úžasně vyvážené a neobtěžující a to z této vůně dělá vůni téměř univerzální, i když do společnosti, nebo pro romantické večery, se hodí o něco lépe.,–)

Nahlásit
  • 31.10.10

toto je jedna z mála moderných vôni, čo mám .Keď som si ju kúpil , žena si myslela, že zas som si zohnal nejakú „klasiku“ …Je ostrejšia,kore­nistá,žiadne „kvetinky“ a cukríky .. a vidno, že sa s ňou pohrali,lebo nebolí z nej hlava,ako napr. z Azzara Chrome :), na ktoré sa trošku niečím podobá..Velké mínus je,alebo sa mi to zdá, že vela nevydrží, zato treba striekanie "predimenzovať " :) NO a potom voní a voní …

Nahlásit
  • 30.11.08

Plastelína, Plastelína a ještě jednou Plastelína.A že je opravdu poctivá a výdrž má tedy pořádnou, Takže pokud milujete vůni plastelíny směle do toho pro ty, co nechtějí aby jejich miláček byl cítit jak barevná hmota ruce pryč.

Nahlásit

Hodnocení parfému Salvatore Ferragamo F Pour Homme

Líbí se mi (7) 78%
 
Neutrální (1) 11%
 
Nelíbí se (1) 11%

Reklama


Reklama