Signorina

Značka:

Salvatore Ferragamo

Rok:

2011

Složení (neověřené)

černý rybíz, červený pepř, jasmín, pivoňka, růže, pačuli, panna cotta, pižmo

Parfuméři:

Karagueuzoglou Juliette, Labbé Sophie

od 29 Kč
od 160 Kč
od 223 Kč
od 599 Kč
od 572 Kč
od 523 Kč
od 741 Kč
od 739 Kč
od 896 Kč
od 936 Kč
  • 18.10.14

Konečně značka Ferragamo přišla s něčím, co má hlavu i patu. Namíchala se vůně trpkého lesního ovoce a sladkého našlehaného krému. Ve spojení s pivoňkou, která je také hodně cítit, vznikla vcelku slušná vůně s opravdu dobrou výdrží. Ta trpká skladkost mě baví… A vlastně i ten flakonek s mašlí kopírující sponu oblíbených balerínek.

Nahlásit
  • 26.01.14

Slabá syntetická vůnička. Představuji si, jak si ji italská teenagerka koupí za peníze z první brigády u stánku se zmrzlinou :-) .
Cítila jsem z ní jasně jed jednu složku, a to pizzu Hawai: kečup a ananas :-) .
Moc se nerozvíjela a neměnila, pouze postupně slábla a stávala se trochu sladší.
Asi po 3 hodinkách bylo po všem.
Nezajímavá, zapomenutelná…

Nahlásit
  • 22.09.13

Svieži, nadýchaný, krémový koláčik zaliaty polevou z kyslých čiernych ríbezlí… Panna cotta dodáva vôni krémovosť a jemnosť. Ako tvarohová tiramisu s čiernymi ríbezľami. Spolu je to ešte mierne obzvláštnené červeným korením, ktoré trošku brzdí a usmerňuje nahromadenú sladkosť vône.
Po chvíli sa rozvinú kvetiny a voňa naberie smer kvetinovej krémovosti…
Vôňa je veľmi veselá, dievčenská, jemná ale ničím nešpecifická. Flakónik je pekný ale to „ružové niečo“ predsa len evokuje veselosť, dievčenskosť, spontánnosť a veru flakón v tomto prípade zodpovedá obsahu. Mne sa vôňa zdá veľmi fádna, ničím zaujímavá, ničím ohurujúca, len obyčajná „ferragamo-vka“. Smotanovo-krémová kvetinovka s troškou kyslého ovocia na začiatku, v kvalite a výdrži drogérkových vôní.

Nahlásit
  • 21.02.12

Zpočátku ovocná směs s tvarohovou buchtou, ale rozvoněla se do vůně růžové pivoňky s jemným dřevem a bílým pižmem. Typově připomíná Euphorii Blossom.

Nahlásit

Hodnocení parfému Salvatore Ferragamo Signorina

Líbí se mi (71) 68%
 
Neutrální (20) 19%
 
Nelíbí se (14) 13%

Reklama


Reklama