Nawaem

Značka:

Syed Junaid Alam

Složení (neověřené)

HLAVA: lotos, hruška, jahody

SRDCE: tuberóza, jasmín, ylang-ylang, gardénie, konvalinka, pomerančový květ

ZÁKLAD: vanilka

  • 10.11.13

Křišťálové srdce ukrývá vzácný parfém, pro který se vedou války stejné jako pro krásu jedné ženy, kdy padaly hlavy celých národů.
Křišťálové srdce skrývá lásku, lásku ženy k sobě sama, plachý okamžik pochopení, jsem život tepající uvnitř srdce, miluji se, raduji se, odměňuji se….

Opatrně otvírám nádherný těžký flakon a uvolněná nálož sladce elektrizujícího ovoce mě totálně paralyzuje a vystřeluje na parfémový Olymp. Perlivé hrušky se vznášejí v husté šťávě z lesních jahod jako přítomnost božské many. Jiskřivý dotek ovocných akordů vzápětí odeznívá, aby rozechvěl struny květinového snu. Bohatý bílý koberec z omamného jasmínu, na kterém tančí svůj hypnotický tanec tuberóza za zvonivého potlesku svazečku konvalinek z povzdálí, je zasypáván pudrem z rozdrcených okvětních lístků růží. Cesta opojné rozkoše vinoucí se po kůži je zdobena jemnými peříčky hebce hladivého mošusu. Nadýchaná pěna okouzlující květinové harmonie rozzáří svojí lehkostí a zároveň sytostí celý den.

Od prvního okamžiku vím, že jsem nadobro ztracená, navždy, v dechberoucí kráse voňavé dokonalosti. Mé srdce se topí v něze, mé srdce je Nawaem.

Nahlásit
  • 28.06.12

Dotek křišťálu,
krása v jemnosti …
klamem je zjevný chlad,
pravdou je vědomí stálosti.

Dotek křišťálu,
krása v jemnosti …
kůži Tvou pohladí,
polibkem věčnosti.

Nawaem je zosobněním elegance v květinovém duchu. Nejprve však jemná olejová konzistence vykouzlí na pokožce lehký závan ovocných tónů. Pouhých pár nepatrných okamžiků doteku rozvernosti. Hruškové aroma se zjeví jako sen, aby se vzápětí rozvinulo okouzlující květinové srdce.
Květinová skladba, v níž se jasmínová omamnost mísí především s tuberózou a nepatrným akcentem konvalinek a toto vše je prostoupeno velmi příjemnou a decentní muskovou stopou.
Srdce Nawaem se pomalu rozvíjí a stává se opojným podpisem vaší kůže. Přestože se jedná o bohatě květinovou vůni, působí celá kompozice mladistvě a něžně.
Krása v jemnosti … Nawaem.
(Dalia 28.6.2012)

Nahlásit

Hodnocení parfému Syed Junaid Alam Nawaem

Líbí se mi (26) 74%
 
Neutrální (8) 23%
 
Nelíbí se (1) 3%

Reklama


Reklama