White Musk / Muschio Bianco

Značka:

Tesori d'Oriente

Složení (neověřené)

bílé pižmo

od 239 Kč
  • 27.05.16

Nádherně krémová a čistá vůně, která drží.:-) Neuvěřitelné, že jsem ji konečně našla. Za cca 170,– v Rossmann. Nekonečná radost. Proti ‚Jovan white musk‘ krémovější a s daleko lepší výdrží.

Nahlásit
  • 13.05.16

Krásná musková vůně. Byla jsem naladěna na pekelnou výdrž dle recenzí zde a s výdrží jsem tedy zklamaná. Ani intenzita není taková, jakou jsem si představovala. Takže když to shrnu- vůně se mi velmi líbí, hodí se mi do sbírky, určitě ji využiju, hodí se všude a rozhodně se mi hned tak nezprotiví, ale škoda, že na mně nevydrží déle. Ale zase za tu cenu, co bych chtěla, že?

Nahlásit
  • 17.07.15

Tak dlouho jsem hledala, až jsem ji našla - čistou, hebkou, bílou, krémovou vůni. Vždy mě pohladí, ukonejší, ale zároveň se v ní cítím svěže a sebejistě, je velmi jemná, ale zároveň také výrazná. Výdrž je neuvěřitelná, ani ne tak na kůži, jako na oblečení, tam vydrží i několik dní. Rozhodně není vhodná na denní nošení a proto opatrně, nenehte se touto kráskou unést, snadno se Vám zprotiví, a to by byla velká škoda…pokud máte obecně rádi pižmo a toužíte po komplimentu, tato vůně je trefa do černého. Ovšem absolutně si ji nedokážu, možná raději ani nechci, představit na muži, myslím si, že unisex v tomto případě není namístě.

Nahlásit
  • 26.06.15

Hladká, krémová vůně čistoty. Neskutečná výdrž, na oblečení zůstává několik dní. Je to velmi příjemná nerušivá vůně, já osobně ji na sobě po chvíli přestávám cítit, ale okolí ji vnímá. Přirovnala bych ji k mýdlu Dove.
Hodně muziky za opravdu málo peněz.

Nahlásit
  • 25.06.15

tato vůně mě naprosto očarovala…a za tu cenu (cca 160kč-k sehnání v Tescu) je neuvěřitelná…výdrž je velice dobrá…i na druhý den jde cítit na oblečení…velice povedený kousek a nedám na ní dopustit..pokud zbožňujete vůni pižma, tak tahle vůně je přesně pro Vás…

Nahlásit
  • 13.05.12

Vysloveně klasická hladká pižmová tělovka - kombinace velmi jemného mýdla, krému a tělového pudru. Dala by se zpočátku přirovnat k uhlazené variaci na Jovan White Musk (přesněji řečeno na Jovan Musk), ovšem po rozvonění mámení pekelná ......nemohu tomu uvěřit, ale podoba s lutensovskou Clair de Musc je pravdu nepřehlédnutelná. Lutens za hubičku.....navíc se skvělou výdrží.....

Nahlásit

Hodnocení parfému Tesori d'Oriente White Musk / Muschio Bianco

Líbí se mi (149) 81%
 
Neutrální (28) 15%
 
Nelíbí se (6) 3%

Reklama


Reklama