Dreaming

Značka:

Tommy Hilfiger

Rok:

2007

Složení (ověřené)

broskev, tuberóza, frézie, bílý ibišek, bílá dřeva, kosatec

Parfuméři:

Loren Trudi

  • 25.09.12

I když jsem zde nedávno psala že preferuji těžší parfémy, občas nepohrdnu ani nějakou lehkou, svěží vůní. Záleží zrovna na náladě po kterém parfému doma sáhnu. Nyní je mou oblíbenou vůní mimo ovocné Escady taky Dreaming od Tommy Hilfiger.

Dreaming voní realisticky po broskvi s příměsí bílých květin. Frézie a tuberóza v jemném podání dodává vůni ženskost a čistotu. Pro přiblížení, vůně se pohybuje mezi Eclat D'Arpege a Marry me! od Lanvin, z obou vůní má to nejlepší. K Dreaming si můžete obléct džíny a tričko stejně tak jako romantické letní šaty. Hodí se na první rande, na pracovní pohovor, do kanceláře i do školy.
Je lehká ale zároveň se na kůži nevypaří za dvě hodiny, ženská, nevinná i svůdná zároveň.

Nahlásit
  • 18.01.11

I když jsem již poměrně zmlsaná a průměrná ovocenka mne už málokdy zaujme, stále nedám dopustit na Tommy Girl, tak jsem zkusila i Dreaming. Není to vůbec špatné,krásná květinovka, v hlavě příjemné frézie s tuberózou, kosatcem a dřívkem v pozadí,v srdci se kosatec pěkně rozvine a díky tomu není vůně generická a zapomenutelná, výdrž hezká.Žádné drogérkové syntetické tóny a nepříjemné složky, pěkně namíchaná vůně, ostudu neudělá na mladé dívce ani elegantní dámě.Milovnicím kosatce doporučuji k vyzkoušení.

Nahlásit

Hodnocení parfému Tommy Hilfiger Dreaming

Líbí se mi (22) 51%
 
Neutrální (19) 44%
 
Nelíbí se (2) 5%

Reklama


Reklama