Diva

Značka:

Top Perfumer

Složení (ověřené)

květ pomerančovníku, jasmín, solární tóny, cedr, med, dřevité tóny

  • 26.09.16

Všechno, nebo nic, o ní píše Martula a s tím naprosto souhlasím. Diva je luxusní vůně frangipani a jasmínu s medem v prvotřídní kvalitě, přidávají se další složky bílých květin jako jsou rozkvetlé lilie a gardénie, trochu větvičníku na fixaci, samozřejmě vůně cedrů a pižma. Luxus je zde cítit v každičkém detailu. Vůně přitahuje svou magičností a radostí a ozáří i dlouhé dny, kdy v našich klimatických podmínkách jsme dlouhé dny bez sluníčka. V těchto dnech však nemusíme mít žádné deprese, ani být smutní či bez nálady, protože pár kapek parfému DIVA od Top Perfumer nám sluníčko dodá ve značné míře a zpříjemní nám den na mnoho hodin!

Nahlásit
  • 23.09.16

S touto vůní můžete kráčet životem jak po červeném koberci, s hrdě vztyčenou hlavou a na vysokých podpatcích. Vaši přirozenou ženskost znásobí do té míry, že se z ní stane zbraň hromadného ničení a je jen na vás, jak ji využijete (zneužijete), jestli budete rozdávat úsměvy, lámat srdce nebo stínat hlavy.
A jak voní? Vlastně úplně nevinně.. hrst křehkých bílých květů rozemnutých v dlani. Medový jasmín, svěží pomerančový květ, voskové kvítky tiaré se slunečně tropickým nádechem. Kdo by to byl řekl, že mají takovou sílu. Je to vůně „všechno nebo nic“.
(Diva má dvě přítelkyně: mladší a trochu romantickou Signature VI a chladnou, elegantní krásku Roety. Obě z rodiny Royal Diwan Group.)

Nahlásit

Hodnocení parfému Top Perfumer Diva

Líbí se mi (8) 89%
 
Neutrální (1) 11%
 
Nelíbí se (0) 0%

Reklama


Reklama