...a NEparfémově NEpotěšilo?

Yvraine 22.1.20 11:14

Značně mě nepotěšil můj úplně nový svetr… konečně se mi podařilo sehnat delší svetr, hezkého střihu, snesitelné barvy a přiměřené tloušťky, aby nebyl moc teplý, ani moc tenký… Moc jsem ho nezkoušela, koukla na složení kvůli alergii… a koupila. Včera jsem si ho oblékla na poslední chvíli před odchodem z bytu. Trochu kousal, ale přičítala jsem to troše metalického vlákna. Než jsem došla na místo konání akce, už jsem se v něm ošívala a kousal dost. Nechápala jsem to… Na toaletě jsem ještě koukla na etiketu se složením a nestačila se divit… na první cedulce neškodné složení, ale to pokračovalo ještě na druhou cedulku, čehož jsem si v rychlosti v obchodě nevšimla, a tam 4% vlny 8-O , na kterou mám parádní alergii… Do konce přednášky jsem trpěla, doma ho za sebe servala hned za dveřmi. Na krku a zápěstích jsem už měla červenou kůži.
Teď se svetr válí v ložnici a přemýšlím, co s ním… je moc pěkný, ale vlnu prostě nedám, takže je na vyhození :oops:
Poslední dobou se fakt rozmohlo vrznout do pletenin pár procent vlny… Proč?! Proč tam někdo dá 4% vlny… normálnímu člověku to je houby platné, rozdíl nepozná… a alergik má smůlu.

porjk 22.1.20 12:11

@Yvraine No, ta procenta vážně jednoho nezahřejí, jenže pro marketing už slovo vlna ve složení znamená možnost navýšení ceny. Přírodní vlákno, hřejivost, to se do ceny promítne i když v tom množství je to k ničemu. A pro alergika (a těch je stále víc) , jen k pláči :-(

MagnolieS 22.1.20 14:19

@Yvraine To je vážně k naštvání, já vlnu také nesnáším, vyměnit v obchodě za jinej, nebo něco jinýho, pokud nevrátí hotovost?
Než aby ležel doma :think:

Yvraine 22.1.20 21:19

@MagnolieS
Odstřihla jsem cedulky vč. té s ochranným čipem a nemám ani účtenku, takže mám smůlu.

Pro příště si budu dávat ještě víc pozor… ale fakt to je k vzteku, poslední dobou, když se mi nějaký svetr líbí, tak tam je vždy těch pár procent vlny a já prostě nesnesu absolutně žádnou vlnu.
A jak vidím, nejsem v tom sama.

Frankie 15.4.20 11:34

Zase se kosí naše stavy o lidi, s nimiž jsem rád spolupracoval.

Rosa N. 15.4.20 17:40

.. to je mi moc lito, Frankie. :-(

Rosa N. 5.5.20 19:08

..spletla jsem si vlákno, doplním, až mě něco naštve :-) :choco: ..ať přemejšlím jak přemejšlím, momentálně nic.

lilithc 7.5.20 19:46

Poslední dobou se mi jaksi špatně dýchá a u tohoto se mi málem dech zastavil Myslíte,že by si troufli to zveřejnit kdyby to nebyla pravda?
https://www.youtube.com/watch?…

MagnolieS 6.7.20 21:14

R.I.P. Ennio Morricone

Stránka:  « Předchozí 1 1798 1799 1800 1801 1802 1803 1804 1805 1806 1807 1808
Váš příspěvek