Co jste dneska zkoušely?

Jitka77 23.5.21 19:19

@Lucinela Ha, koukám že v Nettare di Sole máš taky zapařené seno! (Píšeš dvakrát Flora Salvaggia, předpokládám, že druhá je „ta druhá letošní AA“.)

Lucinela 23.5.21 19:48

@Jitka77
Díky za upozornění. Zkrátka náš seník, možná i trochu plísně, ale hlavně tam ležíme a prostě to smrdí. Zapařené seno ne, cítím ho dodnes autenticky :-) ..
Já ty novinky ráda zkouším, ale stejně zůstávám až na drobné výjimky u svých stálic. Teď mě nečekaně od totálního NE dostal Lionod Chanelu po dlouhé době něco nového.
č. p. Shalimar, to je vanilkové nebe. Konečně žádná mokrá kožená bunda, spálené gummy motorky. Ch víli mě chytne živočich, aby na mě vypustil svou chrámovou vanilku.

alibi 24.5.21 15:02

@Jitka77 @Lucinela do zkoušení novinek v parfumerii se mi ani nechce, jak to tak čtu.
akorát, nevíte někdo, jestli se už dají v Brně očichat novinky od Forda? ty by mě tam snad možná donutily zavítat

Jitka77 24.5.21 15:41

@alibi Forda vedou v Douglasu, ten ve Vaňkovce bývá zásobený dobře, líp než na České… za pokus by to možná stálo. Které novinky myslíš?

alibi 24.5.21 15:59

@Jitka77 poslední jsem zkoušela Rose Prick. zajímá mě hlavně oranžová Bitter Peach, ale i Soleil Brûlant, Tubéreuse Nue, Eau de Vert Boheme

mmaat 24.5.21 16:27

@alibi Na Bitter Peach jsem taky zvědavá.

anaja90 24.5.21 18:45

Osmanthus Kodoshan Maison Crivelli - já u těch Crivelli vždy kvetu! Tohle je pro mne kožovito bylinná, kořeněná pepřovka. Zvláštní v tom, že je strašně hladká a přítulná, splývající.. Vůbec se mi nelíbí (včera), necítím žádný zjemňující květ, nic sladkého, nic..... A teď jsem uháněla pro vzorek, že jí musím znovu zkusit…Ona je taková, že se vryje pod kůži, do nosu, do mozku…Takže se mi teda vlastně líbí? 8-)

teena-s 24.5.21 21:23

@alibi @mmaat několikrát jsem už četla komentář ,že Bitter je podobná Angelu- taky jsem byla zvědavá a barva flakonu mě vyloženě láká ale to srovnání mě odpuzuje až děsí a s broskví ve vůních mívám žaludeční konflikty ,podle recenzí znalých dam upadá kvalita i u Fordů,Prick i zlatá Bl.Orch.mě osobně nenadchly,doufám,že brzo vyzkoušíte a podělíte se o dojmy :)

alibi 25.5.21 08:14

@teena-s ony ty Fordovky nejsou (jediná vyjímka je Métallique) pro mne, ale hrozně ráda je zkouším. vždycky se mnou něco udělají ;-)

Tana1112 25.5.21 15:45

Voulez-vous coucher avec moi by Kilian… blbý název krásné vůně :srdce: . Moc hezká gardénie s ylangem, lehce šmrcnutá tuberózou, intimně tělová. Vůně pro kamkoli a kdykoli. …a směřuje do tužebníku…

phulosoraptorka 25.5.21 18:18

Zkažené Wild roses v Teta Drogerii, nedaří se mi to dostat z ruky…

Lucinela 26.5.21 21:56

@alibi
Métallique se mi líbí moc, ale teď se mi to nehodí, to by někde musela být nějaká pěkná sleva.

Jinak Bitter Peach je v Douglasu. Jelikož současné fordovky taky moc nedávám, nadšená nejsem, ale kdybych tento letní koktejl dostala, unosila bych ho. Broskve ve vůních mám obecně ráda, připomínají mi Trésor a tato má jeho suchost, broskvová je hodně, chvíli mám perlivé Bellini, nakonec se tam vkrade příjemná hořkost a je to pro mě Aperol s luxusním Prossecem. Prostě mi to evokuje léto a koktejly. Je opravdu hodně suchá, proto to luxusní Prossecco. Solidní nálož pačuli a alkoholu.
Zpočátku je to celkem vražedné, ta suchost, do toho řádná dávka pačuli a zvláštní akcent zkvašeného alkoholu. Broskve se vyloupnou za řádně dlouhou dobu a asi jsem měla štěstí, protože jsem na vůni zapomněla, takže jsem si užívala ještě večer perlivou fázi. Řekla bych že je to chypré, zcela nová podoba ovocné chypré. Určitě doporučuji zkusit.

Lucinela 26.5.21 21:58

@Tana1112
By Kylian mě naštěstí nebere. Něco mi v něm vadí a tak už to zůstane. Žádné další zkoušení. Ale zrovna tuhle vůně jsem zkoušela a prostě hezká. A za takovou cenu je to pro mě málo.

mmaat 27.5.21 10:33

@Lucinela Včera jsem si dala Aperol Spritz a přesně takhle nějak si Bitter Peach představuju. Těším se na vyzkoušení.

Renoarik 30.5.21 20:16

Baby, pomaly to vyzerá, že sa prečuchávam k Modrej hodine :inlove:

Stránka:  « Předchozí 1 3668 3669 3670 3671 3672 3673 3674 3675 3676 3677 3678 3685 Další »
Váš příspěvek