Co jste si dnes koupily?

Reklama

mmaat 14.02.18 19:33

@Biely kvet kecám, někdo v nich umí i chodit. :-D

Lucinela 15.02.18 22:27

@Biely kvet @mmaat
Já v takových běžně běhám po městě :lol: . Děkuji a martensky vlastním jedny a myslím, že při mé četnosti nošení mi vydrží do smrti :-D . Bez jehel to nejsem já, dokud nohy dovolí, nevzdám se elegantních botiček :-P .

Mirika 21.02.18 13:32

Tak to závidím, já když mám jít na pohovor v lodičkách tak trpím ještě pár dní po :D. Nemůžu si zvyknout :(.

Venea 22.02.18 13:32

chtěla jsem si na Marionnaud eshopu koupit limitku Meteorites rozjasňujícího pudru jaro 2018, jenže nejdřív měli akci sleva 40% na druhý výrobek, což se mi nechtělo kupovat dvoje (ne že bych nevyužila )…pak tedy měli akci 20% na cokoli, jenže než jsem se rozhoupala, tak je vyprodali…no nadávala jsem si docela dost, pak jsem ale někde vyčetla, že na escentualu mají slevu 25% na vše a protože vím, že tam jsou vždycky hodně dobře zásobeni Guerlainem i limitkami, tak jsem si je objednala tam, nakonec jsem k tomu přihodila i rtěnku G rouge z vánoční edice odstín Glamorous cherry, tak doufám, že bude pěkná, chtěla jsem nějakou červenou růžovou na denní nošení…výsledek je takový, že i s tím dražším poštovným s tracking number mě to obojí vyšlo levněji než v ČR s 20% slevou bez poštovného…teď jenom doufám, že konečně dorazí ke mě, protože už 4 dny tam ta objednávka svítí, jako že se zpracovává a nic dalšího, což mě lehce znervozňuje…

tak aspoň pro příště budu vědět a možná i dobrý tip pro ostatní…

rocky 28.02.18 20:12

Včera jsem byla s rodinou povinně v Parndorfu, manžel si tam nutně potřeboval koupit oblek v určitém obchodě, a já jsem byla jako doprovod s dětmi. Jak já mám ráda nákupy, tak v tomhle počasí se mi vůbec nechtělo, a navíc ještě s dětmi. :--)) Dcerka mě celou dobu tahala za rukáv se slovy: mámí já se tak nudím, druhé ještě maličké vůbec nechtělo spát. Nebyla tam skoro ani noha, kromě zájezdů Japonců, sem tam Rakušan a jinak ani noha. Kdyby tam teď někdo chtěl jet, tak slevy nejsou, pár obchodů doprodává ještě něco ve slevách, ale jsou to přebrané zbytky.

Ale abych nejela naprázdno, koupila jsem si toto k MDŽ a jaru. :--))

MagnolieS 28.02.18 21:11

@rocky Fííha, odměnila jsi se úžasně!!! ;-)

rocky 28.02.18 23:40

@MagnolieS Moc děkuji :kytka: , snad tento kabátek unosím, už jeden modrý mám.

Biely kvet 11.03.18 10:27

Travalo atomizér a mám z neho radosť! To je iná pohoda čerpať z flakónu parfém…raz, dva, tri a je to!

Renusatko 11.03.18 11:40

@rocky Pěkné nákupy, i když s dětmi si to člověk ani neužije :-D .
@Biely kvet Už jsem na něj mockrát koukala. Říkala jsem si, že bych si taky nějaký pořídila, ale pořád mě odrazuje ta cena.

Biely kvet 11.03.18 18:31

Dnes v OBI… :srdce: Nejde mi to správne otočiť.

porjk 11.03.18 18:57

@Biely kvet Prosím tě,co jeto za květinu? Zdědila jsem ji a nevím,jak o ni správně pečovat. Přestala kvést :cry:

Biely kvet 11.03.18 19:08

@porjk Ani neviem, ale veľmi sa mi páčil. Na štítku je uvedené, že je to Aeschynanthus. Nemá byť na priamom slnku, mierne polievať a teplotu znáša od 18 do 26 stupňov celzia. Ja som ho zavesila do kuchyne asi meter od okna. Kuchyňu máme orientovanú na západ, tak uvidím, čo sa s ním bude diať. :think:

Biely kvet 11.03.18 19:13

@Renusatko Tento bol dosť drahý, ale dajú sa kúpiť aj lacnejšie. :-)

Stránka:  « Předchozí 1 809 810 811 812 813 814 815 816 817 818 819 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama